Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań przedstawicieli  międzynarodowych marek odzieżowych, dużych producentów, a także  młodych, niezależnych marek i projektantów oraz handlowców.

 Val:ue chcą skupić w jednym miejscu całą branżę mody, od dostawców odzieży, obuwia, po  sektor akcesoriów – torebki, galanterię skórzana czy biżuterię.  Organizatorzy planują również prezentację nowatorskich technologii do projektowania i produkcji odzieży  oraz usług logistycznych. Na imprezie pojawią się również takie tematy, jak zrównoważony rozwój, skuteczne strategie sprzedaży i cyfryzacja.

W ramach Val:ue  będzie można również zapoznać się z ofertą sourcingową. Firmy z tego segmentu pokażą całościowe rozwiązania zarówno dla producentów „white label”, jak i marek własnych, wyróżniających się wysokim standardem jakości.

Val:ue wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG) Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie zmian społecznych, gospodarczych i ekologicznych. Będą one ogłoszone podczas styczniowej premiery targów, a od 2023 r. spełnianie kryteriów zrównoważonego rozwoju będzie warunkiem wstępnym udziału firm w targach.

W ten sposób organizatorzy Val:ue chcą przygotować sektor mody na transformację w kierunku produkcji przyjaznej dla środowiska.  

Więcej informacji na: www.value.messefrankfurt.com

Jerzy Osika

Data publikacji: 10.01.2022
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »