Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań przedstawicieli  międzynarodowych marek odzieżowych, dużych producentów, a także  młodych, niezależnych marek i projektantów oraz handlowców.

 Val:ue chcą skupić w jednym miejscu całą branżę mody, od dostawców odzieży, obuwia, po  sektor akcesoriów – torebki, galanterię skórzana czy biżuterię.  Organizatorzy planują również prezentację nowatorskich technologii do projektowania i produkcji odzieży  oraz usług logistycznych. Na imprezie pojawią się również takie tematy, jak zrównoważony rozwój, skuteczne strategie sprzedaży i cyfryzacja.

W ramach Val:ue  będzie można również zapoznać się z ofertą sourcingową. Firmy z tego segmentu pokażą całościowe rozwiązania zarówno dla producentów „white label”, jak i marek własnych, wyróżniających się wysokim standardem jakości.

Val:ue wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG) Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie zmian społecznych, gospodarczych i ekologicznych. Będą one ogłoszone podczas styczniowej premiery targów, a od 2023 r. spełnianie kryteriów zrównoważonego rozwoju będzie warunkiem wstępnym udziału firm w targach.

W ten sposób organizatorzy Val:ue chcą przygotować sektor mody na transformację w kierunku produkcji przyjaznej dla środowiska.  

Więcej informacji na: www.value.messefrankfurt.com

Jerzy Osika

Data publikacji: 10.01.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »