Więcej wystawców na Texprocess 2017

Między 9 a 12 maja we Frankfurcie nad Menem odbędą się targi dla producentów odzieży oraz gotowych wyrobów tekstylnych, Texprocess. Jak podają organizatorzy, już teraz, na cztery miesiące przed targami, zarezerwowana powierzchnia wystawiennicza przekroczyła łączną powierzchnię, którą dysponowali wystawcy w roku 2015.

„Targi Texprocess się stale rozwijają – nie tylko pod względem technologii, które są tam prezentowane, ale także pod względem organizacji hal oraz programu wydarzeń towarzyszących. Jak widać owocuje to większą liczbą branżystów, którzy zjeżdżają się do Frankfurtu.”, mówił Olaf Schmidt, wiceprezes Textiles & Textile Technologies w Messe Frankfurt. Organizatorzy odnotowali wzrost liczby wystawców szczególnie w grupie produktowej CAD/CAM oraz Cutting, Making, Trimming (CMT). Wzrasta także zainteresowanie technikami szycia, łączenia i mocowania materiałów.

W targach będą uczestniczyć m.in. takie firmy jak: Amann, Astas, assyst/Human Solutions, Barudan, Brother, bullmer, Caron Technology, Dürkopp Adler, Epson, Filiz Makina, Gemini CAD Systems, Gerber Technology, Gütermann, Juki, Kuris Spezialmaschinen, MACPI, Malkan, Mitsubishi, Morgan Tecnica, Pfaff, Serkon Tekstil Makina, SMRE, Strima, Tajima, Teseo, Tetas, Veit, Zünd.

Oferta asortymentowa targów Texprocess obejmuje produkty związane z procesem wzbogacania jakości tkanin tj. design, IT, krój, szycie, łączenie, wyszywanie, dzierganie oraz wykańczanie, druk i logistykę

Zmieniona lokalizacja wystawców sektora technologii CAD/CAM oraz CMT

Grupy produktowe w kategorii CMT, czyli technologie łączenia i rozdzielania, cięcia oraz ozdabiania, a także CAD/CAM i druku, znajdą się tym razem w hali 4.0. Będzie tu można odnaleźć również wystawców targów Techtextil, prezentujących urządzenia i techniki należące do tej grupy produktowej.

Jest to jedyna zmiana, jeśli chodzi o organizację hal. W hali 4.0 branżyści obejrzą wystawę IT@Texprocess, w halach 5.0 i 5.1 natomiast zostaną przedstawione urządzenia i maszyny, a także inne akcesoria do szycia i łączenia. Wystawa w hali 6.0 będzie poświęcona natomiast technikom haftu, wykańczania oraz logistyki.

Misja na Marsa: Techtextil i Texprocess pod znakiem podróży kosmicznych

Pod hasłem „Living in Space” i we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) oraz Niemiecką Agencją Kosmiczną (Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt – DLR), Techtextil, oraz Texprocess, zaprezentują szerokie spektrum zastosowań materiałów technicznych dla sektora kosmonautyki. W hali 6.1 będzie także zlokalizowana specjalna wystawa interaktywna, która pokaże cztery główne zastosowania materiałów hi-tech oraz technologie ich przetwórstwa zwłaszcza w kontekście przygotowań do misji kosmicznych. Główną atrakcją tej części targów będzie możliwość wirtualnej podróży kosmicznej.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, wydarzeniu towarzyszyć będą międzynarodowe, wiodące targi tekstyliów technicznych i włóknin Techtextil (9-12 maja 2017 r). Również i one już teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony wystawców. Texprocess oraz Techtextil 2015 odwiedziło w sumie 1662 wystawców z 54 krajów oraz łącznie 42 000 gości branżowych. Tylko w pierwszej z imprez uczestniczyło ponad 13 300 przedstawicieli branży. Dodatkowo, na targach zjawiło się także prawie 7 600 zwiedzających przybyłych na odbywające się w tym samym czasie targi Techtextil.

Więcej informacji na stronie: www.targifrankfurt.pl

Kontakt dla chcących uzyskać informacje na temat cen i terminów wyjazdów na tragi:

Dorota Idzikowska, dorota.idzikowska@poland.messefrankfurt.com

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce

Data publikacji: 26.01.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »