Włoskie targi obuwia Expo Riva Schuh zapraszają

Targi Expo Riva Schuh otwierają przed uczestnikami międzynarodowy świat obuwia – stanowią dogodne miejsce obserwacji nie tylko nowych trendów, ale również ewolucji międzynarodowego rynku obuwniczego. Podczas ostatniej edycji zaprezentowało się 1 450 wystawców z ponad 40 krajów. Wydarzenie odwiedziło 13 000 zwiedzających z ponad 100 krajów. 16 października odbędzie się w Warszawie spotkanie poświęcone tym targom i trendom na rynku obuwniczym.

Jako pierwsze impreza branżowa w międzynarodowym kalendarzu wystawienniczym targi Expo Riva Schuh, organizowane przez Riva del Garda Fierecongressi SpA, umożliwiają zwiedzającym pełny przegląd propozycji i planowanie zamówień z dużym wyprzedzeniem. Wydarzenie odbywające się w Riva del Garda, Trentino, prezentuje wyjątkowo bogatą gamę produktów oferowanych przez główne centra światowej produkcji i stanowi prawdziwą platformę, na której spotyka się popyt i podaż.

Z tych założeń i doświadczeń narodził się nowy projekt Riva del Garda Fierecongressi Spa – Gardabags poświęcony akcesoriom. Targi Gardabags, pomyślane jako konkretna odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania total look, są obowiązkowym wydarzeniem w międzynarodowym kalendarzu wystawienniczym. Targi Riva del Garda stają się głównym HUB-em dla międzynarodowego biznesu z obszaru produkcji obuwia i akcesoriów, takich jak: torby, paski, dodatki skórzane i wiele innych.

Expo-Riva-Schuh-rynek-obuwia

Expo-Riva-Schuh-targi-buty Expo-Riva-Schuh-targi-obuwia_Image2

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jednym z najważniejszych wydarzeń branży obuwniczej w Europie, zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu branżowym, organizowanym przez Agencję Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich – Sekcję Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej (ICE), które odbędzie się 16 października 2018 r. o godz. 10.30 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Październikowe spotkanie będzie również okazją do pogłębienia, dzięki zaangażowaniu branżowego stowarzyszenia APICCAPS, znajomości najnowszych trendów na rynku obuwniczym.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem, prosimy o rejestrację klikając na link: REJESTRACJA

SPOTKANIE BRANŻOWE – OBUWIE I AKCESORIA
16 PAŹDZIERNIKA 2018, GODZ. 10.30
WARSZAWA, HOTEL POLONIA PALACE, SALA GRODNO
Al. Jerozolimskie 45

Więcej informacji:
ICE – Agencja Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich
Sekcja Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej
tel. 22 628 02 43
mail: varsavia@ice.it

Data publikacji: 19.09.2018
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »