Wow Fashion Select


Wow Fashion Select ma zaskoczyć nową odsłoną już 15 marca 2020 r. Co nowego Was czeka podczas tego modowego święta? W Business Club na PGE Narodowym ponownie pojawią się polscy projektanci, kreatorzy mody z kategorii odzież, obuwie, galanteria, biżuteria oraz dodatki. Po raz pierwszy powstanie strefa VIP dla marek premium. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają marki męskie, a także projektantów tworzących kolekcje ślubne oraz oferujących szycie na miarę.


WOW Fashion Select to święto mody, dlatego podczas imprezy odbędą się wydarzenia towarzyszące, takie jak Akademia Projektanta, pokazy mody, metamorfozy stylu, panele dyskusyjne i konkurs WOW Fashion Awards.

Czym jeszcze zaskoczy Was WOW Fashion Select podczas drugiej edycji? Na scenie głównej odbędzie się wyjątkowy pokaz mody. W Rak’N’ROLL’owym pokazie, zorganizowanym dla podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll, modelkami będą.. same podopieczne, które swoim pięknem, energią i siłą rozświetlą wybieg! Modelki wystąpią w kreacjach przygotowanych przez polskich projektantów.

Na WOW Fashion Select pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy zaprezentują wysokiej jakości kolekcje. WOW Fashion Select to przede wszystkim marki, które osiągnęły status premium i są liderami w branży. Są to jedyne targi mody, na których powstanie specjalna Strefa VIP. Co jeszcze czeka Was na Targach WOW Fashion Select? Podczas wydarzenia markom premium zostaną wręczone statuetki Polish Exclusive – prestiżowe wyróżnienie minionego roku.

Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów. Jednakże Targi WOW Fashion Select to nie tylko moda. Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji:

• STREFA BEAUTY, w której zarówno panie i jak panowie będą mieli okazję skorzystać z usług stylistów, makijażystów oraz fryzjerów, zadbać o paznokcie czy poznać nowinki z zakresu medycyny estetycznej, spotkać się ze stylistką oraz personel shopperem, którzy przeprowadzą również metamorfozy uczestników.

• POKAZY MODY najnowsze kolekcje polskich projektantów; w dwóch odsłonach: finaliści I etapu konkursu WOW Fashion Awards oraz polscy projektanci.

• WOW FASHION AWARDS rozstrzygnięcie konkursu dedykowanego młodym polskim projektantom, w tym pokazy kolekcji 5 finalistów. Wy też możecie wybrać zwycięzcę!

Innowacją Targów WOW Fashion będzie również strefa konferencji:

• AKADEMIA PROJEKTANTA – konferencja skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową, między innymi takie jak: globalizacja marki, podstawowe błędy popełniane przez młode marki modowe, biznesowy aspekt międzynarodowych tygodni mody i kampanii sprzedaży, jak zadbać o właściwą komunikację marki – komunikacja z mediami oraz klientem…

• PANELE DYSKUSYJNE będą uzupełnieniem konferencji edukacyjnej Akademia WOW Fashion. Na Scenie Głównej Targów WOW Fashion Select. Goście specjalni stoczą dyskusje na tematy związane z branżą fashion. W rozmowie wezmą udział między innymi: projektant Serafin Andrzejak, Agnieszka Maciejak, Dorota Kuźnicka. Specjalnie dla konsumenta odbędzie się panel dyskusyjny, do którego organizatorzy zaproszą cenione postaci. W rozmowie weźmie udział m.in. Olga Kozierowska (Sukces Pisany Szminką), Marcin Andrzejewski (Tygrysy Biznesu), Ilona Adamska (Imperium Kobiet).

Złotym Partnerem targów została DK by Dorota Kuźnicka, Patronami wydarzenia są m.in. uczelnia VIAMODA – patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards.

Więcej informacji na: www.targiwowfashion.pl.

TARGI WOW FASHION SELECT
15 marca 2020 r.
PGE Narodowy w Warszawie

Data publikacji: 22.01.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »