Wro Fashion Foto

fot. Kasia Klimkowska

Już od piątku 28 kwietnia 2017 w DH Renoma we Wrocławiu będzie można oglądać IV edycję wystawy fotografii mody Wro Fashion Foto. Główny cel wystawy to promocja młodych, obiecujących fotografów.  

IV edycja Wro Fashion Foto różni się od poprzednich edycji tym, że ma swój motyw przewodni, który brzmi “Lights & Colours”. W tym roku organizator wydarzenia, agencja modelingowa SPOT Management, zaprosił do udziału w wystawie czternastu fotografów. Każdy fotograf przeprowadził jedną sesję zdjęciową wedle swojej koncepcji dopasowanej do motywu przewodniego, a potem wybrał jedno najlepsze zdjęcie, które będzie można zobaczyć na wystawie. SPOT Management, jak co roku, starał się stworzyć artystom dobre warunki do realizacji ich pomysłów poprzez pomoc w zapewnieniu ekipy profesjonalnych modelek, stylistów, wizażystów, oraz stylizacji z butików dostępnych w DH Renoma.

Efekty pracy fotografów oraz ich ekip będzie można oglądać od  28 kwietnia w trakcie wernisażu otwierającego wystawę. Organizatorzy, razem z Documaster, firmą Yve Rocher, Martą Tymoszewicz-Fitness Coaching, fabryką słodyczy Cukier Lukier, Drukarnią Kid, AvaStudio oraz marką Azzurro, przygotowali różne niespodzianki oraz konkursy dla gości wernisażu oraz ekip biorących udział w wystawie. Po oficjalnej części wernisażu SPOT Management oraz Grey Music Club organizują dla gości wernisażu wspaniałe afterparty.
Jeżeli ktoś chciałby zostać gościem wernisażu Wro Fashion Foto wystarczy, że zajrzy na oficjalny profil społecznościowy Wro Fashion Foto, gdzie można przeczytać o konkursie organizowanym przez SPOT Management oraz Documaster. W konkursie są do wygrania między innymi dwa zaproszenia na wernisaż.

Dla tych którzy nie będą mogli wziąć udziału w wernisażu, wystawa dostępna będzie od 29 kwietnia do 28 maja w DH Renoma we Wrocławiu. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po jej zakończeniu wydruki zdjęć przekazane zostaną Fundacji Kairos, która zlicytuje je na swoich przedświątecznych licytacjach.

Patronatem medialnym objął wydarzenie nasz portal “Fashionbusiness.pl”.

wro fashion foto fotograficy

Data publikacji: 25.04.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »

Aktualności:
Handlowcy szykują się na batalie sądowe z centrami handlowymi

„Może nie dożyjemy końca tych procesów, ale musimy zawalczyć o przyszłość” – deklarują handlowcy zrzeszeni w Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
Change Lingerie z wirtualnym salonem brafittingowm

Idealnie dobrany biustonosz podczas zakupów online? Czy to naprawdę możliwe? Okazuje się, że tak. Klientki, które nie mogą skorzystać z… więcej »