Wro Fashion Foto

fot. Kasia Klimkowska

Już od piątku 28 kwietnia 2017 w DH Renoma we Wrocławiu będzie można oglądać IV edycję wystawy fotografii mody Wro Fashion Foto. Główny cel wystawy to promocja młodych, obiecujących fotografów.  

IV edycja Wro Fashion Foto różni się od poprzednich edycji tym, że ma swój motyw przewodni, który brzmi “Lights & Colours”. W tym roku organizator wydarzenia, agencja modelingowa SPOT Management, zaprosił do udziału w wystawie czternastu fotografów. Każdy fotograf przeprowadził jedną sesję zdjęciową wedle swojej koncepcji dopasowanej do motywu przewodniego, a potem wybrał jedno najlepsze zdjęcie, które będzie można zobaczyć na wystawie. SPOT Management, jak co roku, starał się stworzyć artystom dobre warunki do realizacji ich pomysłów poprzez pomoc w zapewnieniu ekipy profesjonalnych modelek, stylistów, wizażystów, oraz stylizacji z butików dostępnych w DH Renoma.

Efekty pracy fotografów oraz ich ekip będzie można oglądać od  28 kwietnia w trakcie wernisażu otwierającego wystawę. Organizatorzy, razem z Documaster, firmą Yve Rocher, Martą Tymoszewicz-Fitness Coaching, fabryką słodyczy Cukier Lukier, Drukarnią Kid, AvaStudio oraz marką Azzurro, przygotowali różne niespodzianki oraz konkursy dla gości wernisażu oraz ekip biorących udział w wystawie. Po oficjalnej części wernisażu SPOT Management oraz Grey Music Club organizują dla gości wernisażu wspaniałe afterparty.
Jeżeli ktoś chciałby zostać gościem wernisażu Wro Fashion Foto wystarczy, że zajrzy na oficjalny profil społecznościowy Wro Fashion Foto, gdzie można przeczytać o konkursie organizowanym przez SPOT Management oraz Documaster. W konkursie są do wygrania między innymi dwa zaproszenia na wernisaż.

Dla tych którzy nie będą mogli wziąć udziału w wernisażu, wystawa dostępna będzie od 29 kwietnia do 28 maja w DH Renoma we Wrocławiu. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po jej zakończeniu wydruki zdjęć przekazane zostaną Fundacji Kairos, która zlicytuje je na swoich przedświątecznych licytacjach.

Patronatem medialnym objął wydarzenie nasz portal “Fashionbusiness.pl”.

wro fashion foto fotograficy

Data publikacji: 25.04.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Tarcza antykryzysowa: ZPPHiU chwali autopoprawkę i krytykuje centra handlowe

Przegłosowana przez Sejm autopoprawka dotycząca tarczy antykryzysowej przynosi korzystne rozwiązania z punktu widzenia Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
PRCH wspiera postulaty Rzecznika MŚP w sprawie ochrony miejsc pracy i dopłat do czynszów w zamkniętych placówkach

Trwają konsultacje rządowego programu “tarczy antykryzysowej”. W rozmowach z Ministerstwem Rozwoju, Polska Rada Centrów Handlowych wraz z… więcej »

Aktualności:
Od miseczki do maseczki

Firma Corin, specjalizująca się w produkcji bielizny i kostiumów kąpielowych,… więcej »