Wrzesień należy do Poznania

Nic tak mocno nie przyciąga nowych klientów do sklepu, jak niespotykana oferta. Najbliższą okazją do zamówienia unikalnych kolekcji będą Targi Mody Poznań, uznawane za najważniejsze wydarzenie dla branży w Polsce. Kontraktacje odbędą w dniach 2-4 września 2015 roku. 

Na targach w Poznaniu pojawi się niemal pół tysiąca firm i marek z kilkunastu krajów. Tradycyjnie, organizatorzy stawiają na różnorodność oferty wystawienniczej, aby każdy przedsiębiorca znalazł odpowiedni towar dla swoich klientów. Na ekspozycji zostaną zaprezentowane kolekcje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, obuwie, galanteria i dodatki w różnym zakresie cenowym.

Pokazy specjalne znanych projektantów

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, najbliższe Targi Mody Poznań zaskoczą publiczność obecnością znanych projektantów, których pokazy będą miały miejsce w prestiżowej Sali Ziemi. Premiera kolekcji gwiazdy wydarzenia (organizatorzy na razie nie zdradzają, kto to będzie) nastąpi drugiego dnia targów. Ten wyjątkowy event dla zaproszonych gości powstanie przy współpracy Targów Mody Poznań z Projektem Mała Czarna.

Młodzi projektanci z ofertą dla sklepów

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą młodych projektantów, Targi Mody Poznań z każdym kolejnym rokiem powiększają aleję wypełnioną stoiskami świeżych, kreatywnych marek. W strefie Young Fashion For Sale wystawiają się designerzy, którzy poszukują partnerów biznesowych, ale również osoby, które są otwarte na współpracę przy tworzeniu kolekcji dla innych marek.

Polscy producenci na targach

Zwiedzając targi warto zwrócić uwagę na ofertę firm oznaczonych symbolem Polska Moda, który jest przyznawany markom od początku do końca produkującym w kraju. Do grona uczestników programu Polska Moda należą: Maciejka, Ab Nahlik, Ezuri, Lanieri Fashion, Sempre, Margaret Brand, Marselini, Metafora, Nord, Potis&Verso, Semper, Boca, Sunwear, Lena Largo i L’amme de Femme. Ich ofertę można sprawdzić jeszcze przed targami na stronie programu: www.polskamoda.pl. Polscy producenci zaprezentują również swoje najnowsze kolekcje 2 września podczas Wieczoru Branżowego.

Planując wizytę na targach w Poznaniu warto zarezerwować sobie czas na bezpłatne szkolenia z zakresu marketingu i sprzedaży. Tematyka spotkań będzie bezpośrednio dotyczyć branży mody. Wykłady i warsztaty będą trwać przez wszystkie dni imprezy na terenie ekspozycji w specjalnie wyznaczonych strefach. Ważnym punktem programu są też pokazy mody organizowane kilka razy dziennie.

Wstęp na wydarzenie dla przedsiębiorców z branży, projektantów i studentów szkół kierunkowych jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line (www.mtp24.pl) lub w kasach Targów Poznańskich.

Data publikacji: 8.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »