Wykłady Jerzego Osiki na Targach Mody Poznań

Chcesz dowiedzieć się, jakie będą przyszłoroczne trendy w modzie, jak kupować z zyskiem towar do swojego salonu, co zrobić, aby zdobyć lojalnych klientów oraz w jaki sposób stworzyć doświadczenie zakupowe, które pozwoli ci więcej sprzedać? Przyjdź na bezpłatne szkolenia na Targach Mody Poznań.

PROGRAM WYKŁADÓW 5 WRZEŚNIA 2017

Targi Poznańskie / pawilon 8 / Speakers’ Corner / szkolenia otwarte / prowadzący: Jerzy Osika

10.30 – 11.15
Czego pragną kobiety, czyli trendy w modzie damskiej na ciepłe pory roku 2018
Jak zyskać zadowolone klientki? Dowiedz się czego pragną, a potem im to sprzedaj. Czego o kobiecych marzeniach dowiedziała się światowa agencja trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku, przygotowując tendencje w modzie na ciepłe sezony 2018 roku?  Podczas tego wykładu znajdziesz kilka odpowiedzi na to pytanie.

11.30 – 12.15
Modny mężczyzna wiosną i latem
Czego będą szukać mężczyźni w Twoim sklepie wiosną i latem 2018 roku?  W rozwiązaniu tej zagadki pomoże Ci wykład przygotowany we współpracy ze światową agencją trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

12.30 – 13.15
Profesjonalny kupiec, czyli jak kupować z zyskiem
To, co sprzedasz w swoim sklepie, ile i z jaką marżą zależy zarówno od Twoich umiejętności sprzedażowych, jak i zakupowych. Jak mądrze kupować, by na tym zyskać? Porozmawiamy o tym podczas tego wykładu.

13.30 – 14.15
Lojalny klient? A jak go pozyskać?
Klient wybierze to, co najlepsze dla niego, czy dla Twojego sklepu? Wraz z poszerzającą się ofertą, klient ma coraz większy wybór, częściej zmienia przyzwyczajenia zakupowe i coraz trudniej jest zyskać jego lojalność. Chcesz, by Tobie się to udało?  Jeśli tak, to ten wykład jest właśnie dla Ciebie.

14.30 – 15.15
Jak w czasach sprzedaży wielokanałowej stworzyć doświadczenie zakupowe, które sprzedaje?
Współczesny klient chce mieć możliwość wyboru sposobu, czasu i miejsca robienia zakupów. Oczekuje doświadczenia zakupowego najwyższej jakości, które będzie unikalne i jednocześnie spójne, obojętne czy dokonuje zakupów online czy offline. Dowiedz się, jak spełnić te oczekiwania, by odnieść sukces w sprzedaży.

Wykłady poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody związany z branżą od 20 lat, wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Bombaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie), jak i w kraju (dla uczestników zagranicznych misji handlowych, konferencji, forów i kongresów, międzynarodowych targów branżowych, w tym mody, wyposażenia wnętrz, marketingu i retailu). Jerzy prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, visual merchandisingu, trendów oraz rynków zagranicznych. Jest przedstawicielem Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award. Doradza przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i trendów.

ZAPRASZAMY!
Rejestracja na stronie: http://www.targimodypoznan.pl/pl/bilety/rejestracja_online/

Data publikacji: 31.08.2017
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
III Forum Loyalty Planet 360°, 19-20 kwietnia 2023 r. w Warszawie

Największe i jedyne tak kompleksowe spotkanie branży lojalnościowej w Polsce: dedykowane managerom odpowiedzialnym… więcej »

Aktualności:
Skorzystaj z dofinansowań do szkoleń dla branży mody

Trwają jeszcze nabory do Projektu "Przepis na Rozwój - kompetencje szyte na miarę 2". Program skierowany jest do producentów z sektora… więcej »

Aktualności:
Perspektywy rozwoju polsko-niemieckiej współpracy w branży fashion. Zaproszenie na wykład

Zapraszamy na wykład pt. „Potencjał polskiej branży modowej i perspektywy rozwoju współpracy polsko-niemieckiej” na targach ISPO… więcej »