Zapowiedź nowych trendów na targach w Poznaniu

fot.: www.targimodypoznan.pl

Właściciele sklepów odzieżowych i obuwniczych z różnych części świata pojawią się w dniach 29-31 sierpnia na Targach Mody Poznań, aby zadecydować jak będzie wyglądać ulica w najbliższych dwóch sezonach.

Targi biznesowe mają kluczowe znaczenie dla branży mody. Dzięki nim zarówno managerowie dużych sieci sklepów, jak i właściciele niewielkich butików mogą zobaczyć przekrój kolekcji z wielu krajów i zamówić towar zgodny z oczekiwaniami klientów. Poznańskie wydarzenie jest największą w Polsce imprezą dla przedsiębiorców, gdzie prezentowane są premiery czołowych brandów. Na ekspozycji, obejmującej pięć pawilonów, pojawią się ubrania, obuwie, akcesoria oraz skóry od blisko pięciuset firm i marek z piętnastu krajów. Jak twierdzą organizatorzy, z każdą kolejną edycją rośnie zainteresowanie ofertą młodych designerów. W tym roku zajmowana przez nich Strefa BezliQ zostanie zlokalizowana w oddzielnej hali nr 7. W przestrzeni młodych-zdolnych znajdą się między innymi takie marki jak: Dorota Goldpoint, Nanko, Magdalena Brasse, Fashionkilla, mapepina, Lemme, by K.A. Fashion czy Tessita.

Pomimo międzynarodowego charakteru wydarzania, organizatorzy Targów Mody Poznań szczególnie wspierają rodzimych producentów. Zainicjowany przez nich program Polska Moda wyróżnia krajowe firmy za jakość i wzornictwo. Uczestnicy Polskiej Mody pokażą swoją ofertę na ekspozycji oraz wybiegu podczas Wieczoru Branżowego, który odbędzie się pierwszego dnia targów. Kolekcję męską zaprezentuje m.in. Ambasador projektu Polska Moda – Mister Polski Rafał Maślak. Gwiazdą gali będzie Mateusz Ziółko, zwycięzca telewizyjnego show The Voice of Poland.

Ważnym punktem programu dla każdego uczestnika targów są pokazy mody, dzięki którym można dowiedzieć się jakie fasony, materiały i kolory będą pożądane w najbliższym czasie. Organizatorzy przygotowali ponad czterdzieści wystąpień topowych marek.

Targi Mody Poznań są również miejscem poszerzania wiedzy przedsiębiorców w zakresie sprzedaży i marketingu. Na bezpłatnych szkoleniach eksperci z branży wyjaśniają jakie działania należy podjąć, aby poznać klienta, zdobyć zaufanie i zaoferować mu produkty spełniające jego oczekiwania.

Wstęp na Targi Mody Poznań jest bezpłatny dla osób z branży: właścicieli i pracowników sklepów, projektantów, uczniów i studentów szkół projektowych oraz hurtowni. Wydarzenie odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji na: www.targimodypoznan.pl oraz na Facebooku.

Data publikacji: 26.08.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »