Business Fashion Warsaw: moda dla biznesu

22 czerwca w budynku Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie będzie można posłuchać wykładów o trendach w modzie biznesowej, tajnikach  dress code’u i szycia na miarę oraz wpływie wizerunku na sukces zawodowy. Ponadto, w showroomach na odwiedzających będą czekały kolekcje odzieży biznesowej. Mamy dla Was 10 bezpłatnych zaproszeń na to wydarzenie.

W ramach Business Fashion Warsaw zostaną zorganizowane dwie strefy. W pierwszej powstaną showroomy marek: Aga Prus, Sussuro, Pawo, Mon Amie, Odzieżowe Pole, Eco Ego, Paulina Nowak, Flambee, gdzie oferowane będą kolekcje dedykowane modzie biznesowej.

W drugiej strefie odwiedzający będą mogli wzbogacić swą wiedzę uczestnicząc w następujących seminariach:

Wizerunek w negocjacjach – sposób skutecznej komunikacji,  Katarzyna Kopaczewska

Szycie butów na miarę od projektu po gotową parę, Aga Prus

Dress code w oparciu o nowe trendy, Konrad Duczmalewski

Zarządzanie ubiorem i jego wpływ na relacje nie tylko w biznesie –techniki nieinwazyjnej analizy, Robert Żołędziewski

Imprezie będą towarzyszyły także inne atrakcje, m.in. magiczny występ iluzjonisty Rafała Walusza. Wstęp na wydarzenie kosztuje 40 zł. Początek o 18.30. Więcej informacji: https://www.facebook.com/Business-Fashion-Warsaw-1712732652323640/?fref=ts

Uwaga! Mamy do rozlosowania 10 bezpłatnych zaproszeń na Business Fashion Warsaw dla naszych Czytelników. Chętnych prosimy o przesyłanie e-maili na adres redakcja@promedia.biz.pl do dnia 16 czerwca 2016. Prosimy o wpisywanie w temacie Business Fashion Warsaw. Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo 17 czerwca.

business fashion

Data publikacji: 13.06.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Marcin Piechocki powołany na członka zarządu LPP

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy polskiej spółki odzieżowej LPP, podczas posiedzenia w dniu 29 czerwca br. powołało do zarządu spółki… więcej »

Aktualności:
Co nowego w branży mody?
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Moda i Innowacyjne Tekstylia nie zwalnia tempa i cały czas pracuje na rzecz sektora. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie wiedzy,… więcej »
Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »