Chcesz skorzystać z dofinansowanych szkoleń? Pośpiesz się!

Jeszcze tylko do 30 września można wziąć udział w projekcie „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę 2” dedykowanym dla producentów z sektora fashion, którzy chcą skorzystać z dofinansowań do szkoleń.

W projekcie mogą brać udział przedsiębiorstwa, które mają w swojej działalności wpisane kody PKD 13, 14 lub 15. Wysokość dofinansowania wynosi do 70 proc. Po więcej informacji zapraszamy na stronę informacyjną Projektu operatora – firmy HRP.

Producenci zainteresowani dofinasowanymi szkoleniami w ramach „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę 2” mogą skorzystać z usług naszej firmy szkoleniowej Promedia Jerzy Osika, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży mody od 24 lat, a także jest certyfikowanym dostawcą usług rozwojowych (SUS 2.0), zarejestrowanym w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zapraszamy na szkolenia z zakresu tematycznego:

Zarządzanie i realizacja procesów wsparcia w sektorze odzieżowo-tekstylnym”.

Pomagamy naszym klientom również w formalnościach i kontaktach z operatorem projektu.

Zapraszamy do kontaktu:

Ewa Osika,

e.osika@promedia.biz.pl

Data publikacji: 26.06.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
Sprawdź, jak najlepiej sprzedawać modę w internecie. Weź udział w Fashion Business Congress

24 października firmy z branży mody spotkają się na 12. edycji Fashion Business Congress w Łodzi. Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone… więcej »

Aktualności:
Poznaj historie kultowych domów mody Prada i Hermes

Wydawnictwo Arkady wypuściło kolejne pozycje opisujące dzieje znanych marek modowych. Po książkach poświęconych domom mody: Louis Vuitton,… więcej »

Aktualności:
Grupa CCC i Authentic podpisały europejski kontrakt dot. marki Reebok

Grupa CCC podpisała z jednym z największych licencjodawców na świecie Authentic Brands Group, 10-letnią umowę licencyjną (z opcją… więcej »