Chcesz skorzystać z dofinansowanych szkoleń? Pośpiesz się!

Jeszcze tylko do 30 września można wziąć udział w projekcie „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę 2” dedykowanym dla producentów z sektora fashion, którzy chcą skorzystać z dofinansowań do szkoleń.

W projekcie mogą brać udział przedsiębiorstwa, które mają w swojej działalności wpisane kody PKD 13, 14 lub 15. Wysokość dofinansowania wynosi do 70 proc. Po więcej informacji zapraszamy na stronę informacyjną Projektu operatora – firmy HRP.

Producenci zainteresowani dofinasowanymi szkoleniami w ramach „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę 2” mogą skorzystać z usług naszej firmy szkoleniowej Promedia Jerzy Osika, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży mody od 24 lat, a także jest certyfikowanym dostawcą usług rozwojowych (SUS 2.0), zarejestrowanym w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zapraszamy na szkolenia z zakresu tematycznego:

Zarządzanie i realizacja procesów wsparcia w sektorze odzieżowo-tekstylnym”.

Pomagamy naszym klientom również w formalnościach i kontaktach z operatorem projektu.

Zapraszamy do kontaktu:

Ewa Osika,

e.osika@promedia.biz.pl

Data publikacji: 26.06.2023
Przeczytaj również

Aktualności:
LPP rozszerza współpracę ze start-upem Use Waste w zakresie technologii recyklingu odpadów tekstylnych  

Polska spółka LPP kontynuuje prace nad technologią recyklingu odzieży. W związku z sukcesem pierwszego etapu projektu badawczego… więcej »

Aktualności:
60 proc. Polaków kupuje online częściej niż w poprzednich latach [raport]

Od wielu lat zakupy online cieszą się niesłabnącą popularnością. Mniejszy wysiłek, wygoda, elastyczność i brak konieczności wychodzenia… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »