EuroShop RetailDesign Award: Nabór do konkursu na najlepsze nowe projekty sklepów

Na zdjęciu laureat konkursu z 2016 r. – sklep marki Sonia Rykiel w Paryżu

EHI Retail Institute i Messe Düsseldorf ogłosiły nabór do kolejnej edycji konkursu EuroShop RetailDesign Award. Z nadesłanych zgłoszeń z całego świata jury wybierze trzy najlepsze projekty sklepów.

Zwycięzców poznamy podczas targów EuroCISw  Düsseldorfie w lutym 2022. W konkursie mogą brać udział koncepty handlowe ze wszystkich branż. Sklepy z Polski będą nominowane przez Jerzego Osikę – przedstawiciela Polski w Radzie Ekspertów EuroShop Retail Design Award.

Wśród kryteriów branych pod uwagę przez jury ważne są: holistyczna i spójna koncepcja sklepu, design zorientowany na prezentację produktów, projekt odzwierciedlający ideę marki (dostosowany do jej asortymentu i grupy docelowej) oraz odnoszący się do niej poprzez architekturę sklepu, kolorystykę, materiały, oświetlenie i visual merchandising. Zgłaszane salony nie mogą mieć więcej niż dwa lata – powinny być otwarte nie wcześniej, niż w grudniu 2019 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Mogą w nim startować zarówno sklepy, jak i biura architektoniczne pragnące zaprezentować swoje projekty. Chętnych do udziału zapraszamy do przesyłania zdjęć konceptu i wypełnionego formularza zgłoszeniowego (pobierz TUTAJ>) na adres: office@jerzyosika.com do 8 października 2021.

Więcej informacji na temat EuroShop Retail Design Award można znaleźć pod adresem: https://www.euroshop-award.com/

Data publikacji: 1.09.2021
Przeczytaj również

Konkursy:
„Metamorphosis” najlepszą kolekcją Pokazu Dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru

Artur Ryba wygrał tegoroczny Pokaz Dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU w Krakowie! Jego kolekcja “Metamorphosis”… więcej »

Konkursy:
Łódź Young Fashion 2021 – znamy wyniki konkursów dla młodych projektantów

Wydarzenie Łodź Young Fashion rozpoczęło się w czwartek Galą Dyplomową Instytutu Ubioru łódzkiej ASP, którą przebojowo, zdobywając prawie… więcej »

Konkursy:
Studenci z Radomia zaprojektowali kolekcje kapsułowe dla CCC

Grupa CCC we współpracy z Wydziałem Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu rozstrzygnęła konkurs „Zaprojektuj… więcej »