Męskie targi The Stuff

9 kwietnia w Warszawie, w godzinach 11:00 – 19:00, odbędą się targi The Stuff, stworzone specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu. Jest to prawdziwie męski event, obejmujący nie tylko zagadnienia mody czy sztuki, ale także wiedzy, pielęgnacji ciała czy motoryzacji.

Poza prezentacją licznych marek modowych, targi oferują odwiedzającym strefę wiedzy, w której prelegenci z różnych dziedzin będą dzielić się swoim doświadczeniem oraz inspiracją. Nie zabraknie też strefy pielęgnacji i urody, w której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego “ja”, a także strefy Food&Chillout.

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The Stuff. Odbędzie się ona w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka Do Wynajęcia.

Data publikacji: 29.03.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
LPP przekazało już 100 tysięcy masek ochronnych

LPP w ramach wsparcia szpitali przekazało już 100 tysięcy maseczek ochronnych.… więcej »

Aktualności:
Tarcza antykryzysowa: ZPPHiU chwali autopoprawkę i krytykuje centra handlowe

Przegłosowana przez Sejm autopoprawka dotycząca tarczy antykryzysowej przynosi korzystne rozwiązania z punktu widzenia Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
Zarząd LPP rezygnuje z wynagrodzenia do odwołania

W zawiązku z obecną sytuacją gospodarczą i trudnymi do oszacowania skutkami kryzysu, członkowie zarządu LPP do odwołania obniżają swoje… więcej »