Męskie targi The Stuff

9 kwietnia w Warszawie, w godzinach 11:00 – 19:00, odbędą się targi The Stuff, stworzone specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu. Jest to prawdziwie męski event, obejmujący nie tylko zagadnienia mody czy sztuki, ale także wiedzy, pielęgnacji ciała czy motoryzacji.

Poza prezentacją licznych marek modowych, targi oferują odwiedzającym strefę wiedzy, w której prelegenci z różnych dziedzin będą dzielić się swoim doświadczeniem oraz inspiracją. Nie zabraknie też strefy pielęgnacji i urody, w której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego “ja”, a także strefy Food&Chillout.

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The Stuff. Odbędzie się ona w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka Do Wynajęcia.

Data publikacji: 29.03.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Prawnicy o koronakryzysie w modzie

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego zainicjowało badania, mające ustalić, jak radzi sobie sektor odzieżowy w Polsce… więcej »

Aktualności:
II Ogólnopolski #DzienSzpilek już 25 września

Ogólnopolski #DzienSzpilek to zainicjowane rok temu przez Moliera 2 akcja społeczna, mająca na celu pomoc dzieciom z fundacji Na Ratunek… więcej »

Aktualności:
Shopping Experience Powered w Galerii Mokotów

18 - 19 września w Galerii Mokotów będzie miała miejsce kolejna edycja Shopping Experience powered by Vogue – wydarzenia dla modowych… więcej »