Męskie targi The Stuff

9 kwietnia w Warszawie, w godzinach 11:00 – 19:00, odbędą się targi The Stuff, stworzone specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu. Jest to prawdziwie męski event, obejmujący nie tylko zagadnienia mody czy sztuki, ale także wiedzy, pielęgnacji ciała czy motoryzacji.

Poza prezentacją licznych marek modowych, targi oferują odwiedzającym strefę wiedzy, w której prelegenci z różnych dziedzin będą dzielić się swoim doświadczeniem oraz inspiracją. Nie zabraknie też strefy pielęgnacji i urody, w której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego “ja”, a także strefy Food&Chillout.

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The Stuff. Odbędzie się ona w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka Do Wynajęcia.

Data publikacji: 29.03.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »

Aktualności:
Handlowcy szykują się na batalie sądowe z centrami handlowymi

„Może nie dożyjemy końca tych procesów, ale musimy zawalczyć o przyszłość” – deklarują handlowcy zrzeszeni w Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
Change Lingerie z wirtualnym salonem brafittingowm

Idealnie dobrany biustonosz podczas zakupów online? Czy to naprawdę możliwe? Okazuje się, że tak. Klientki, które nie mogą skorzystać z… więcej »