Męskie targi The Stuff

9 kwietnia w Warszawie, w godzinach 11:00 – 19:00, odbędą się targi The Stuff, stworzone specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu. Jest to prawdziwie męski event, obejmujący nie tylko zagadnienia mody czy sztuki, ale także wiedzy, pielęgnacji ciała czy motoryzacji.

Poza prezentacją licznych marek modowych, targi oferują odwiedzającym strefę wiedzy, w której prelegenci z różnych dziedzin będą dzielić się swoim doświadczeniem oraz inspiracją. Nie zabraknie też strefy pielęgnacji i urody, w której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego „ja”, a także strefy Food&Chillout.

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The Stuff. Odbędzie się ona w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka Do Wynajęcia.

Data publikacji: 29.03.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
LPP rozszerza współpracę ze start-upem Use Waste w zakresie technologii recyklingu odpadów tekstylnych  

Polska spółka LPP kontynuuje prace nad technologią recyklingu odzieży. W związku z sukcesem pierwszego etapu projektu badawczego… więcej »

Aktualności:
60 proc. Polaków kupuje online częściej niż w poprzednich latach [raport]

Od wielu lat zakupy online cieszą się niesłabnącą popularnością. Mniejszy wysiłek, wygoda, elastyczność i brak konieczności wychodzenia… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »