Męskie targi The Stuff

9 kwietnia w Warszawie, w godzinach 11:00 – 19:00, odbędą się targi The Stuff, stworzone specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu. Jest to prawdziwie męski event, obejmujący nie tylko zagadnienia mody czy sztuki, ale także wiedzy, pielęgnacji ciała czy motoryzacji.

Poza prezentacją licznych marek modowych, targi oferują odwiedzającym strefę wiedzy, w której prelegenci z różnych dziedzin będą dzielić się swoim doświadczeniem oraz inspiracją. Nie zabraknie też strefy pielęgnacji i urody, w której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego „ja”, a także strefy Food&Chillout.

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The Stuff. Odbędzie się ona w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka Do Wynajęcia.

Data publikacji: 29.03.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Sprawdź, jak najlepiej sprzedawać modę w internecie. Weź udział w Fashion Business Congress

24 października firmy z branży mody spotkają się na 12. edycji Fashion Business Congress w Łodzi. Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone… więcej »

Aktualności:
Poznaj historie kultowych domów mody Prada i Hermes

Wydawnictwo Arkady wypuściło kolejne pozycje opisujące dzieje znanych marek modowych. Po książkach poświęconych domom mody: Louis Vuitton,… więcej »

Aktualności:
Grupa CCC i Authentic podpisały europejski kontrakt dot. marki Reebok

Grupa CCC podpisała z jednym z największych licencjodawców na świecie Authentic Brands Group, 10-letnią umowę licencyjną (z opcją… więcej »