Wyczerpują się nabory na dofinansowane szkolenia i doradztwo. Jak jeszcze z nich skorzystać?

W tym roku kończy się wiele programów dofinansowań do usług rozwojowych dla firm. W niektórych województwach można jeszcze startować w ostatnich naborach do programów Kompetencji dla Sektorów czy Akademii Menadżera. Sprawdź, czy możesz jeszcze skorzystać z dofinansowań.

O dofinansowania usług rozwojowych mogą się starać w ramach różnych programów, m.in. producenci z branży mody i innowacyjnych tekstyliów, a także firmy handlowe. Jeżeli interesują Cię  szkolenia realizowane przez podmiot, który specjalizuje się w szkoleniach dla branży mody oraz sektora handlowego, warto skorzystać z usług firmy szkoleniowej Promedia Jerzy Osika – certyfikowanego dostawcy usług rozwojowych z możliwością dofinansowań, zarejestrowanego w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Firma od ponad 20 lat specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie dla firm z branż fashion oraz retail.

A oto przykładowe tematy realizowane przez firmę Promedia Jerzy Osika, z których możesz jeszcze przeszkolić siebie oraz swoich pracowników, korzystając ze wsparcia finansowego z funduszy unijnych:

  • Nowe modele biznesowe – dywersyfikacja działań, szukanie nisz w zakresie produkcji i usług, szukanie nowych nabywców dóbr
  • Zarządzanie zmianą w firmie z branży mody
  • Jak zyskać nowe efekty sprzedażowe i marketingowe dzięki sklepom tymczasowym (tzw. pop-up stores)
  • Analiza potrzeb szkoleniowych przedsiębiorstwa i szkolenia w ramach programu Akademia Menadżera
  • Obsługa klienta i sprzedaż w punkcie handlowym – sprzedawca
  • Aktywne prowadzenie sprzedaży skierowanej do klientów biznesowych – przedstawiciel handlowy.

Więcej przykładów tematów, jakie możesz zrealizować w firmie szkoleniowej Promedia Jerzy Osika, znajdziesz na stronie: www.jerzyosika.com

Firma organizuje również szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw i ich pracowników.

Dowiedz się, czy Twoja firma może skorzystać z dofinansowanych do usług rozwojowych. Skontaktuj się z nami: tel. 784 650 041, e-mail: e.fijalkowska@promedia.biz.pl

Data publikacji: 21.03.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Perspektywy rozwoju polsko-niemieckiej współpracy w branży fashion. Zaproszenie na wykład

Zapraszamy na wykład pt. „Potencjał polskiej branży modowej i perspektywy rozwoju współpracy polsko-niemieckiej” na targach ISPO… więcej »

Aktualności:
Skorzystaj z dofinansowań do szkoleń dla branży mody

Trwają jeszcze nabory do Projektu "Przepis na Rozwój - kompetencje szyte na miarę 2". Program skierowany jest do producentów z sektora… więcej »

Aktualności:
Pilotażowy projekt marki 4F „Naprawiamy zimę”

Marka 4F rusza z pilotażowym projektem naprawy ubrań. W dniach 17-19 listopada w sklepach 4F w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach… więcej »