Black Friday w Galerii Mokotów

Już w najbliższy piątek Galeria Mokotów zaprasza na Black Friday. Oprócz rabatów i promocji na gości czeka również loteria zakupowa.

Do akcji rabatowej przyłączyło się aż 180 salonów, które przygotowały dla Klientów akcje promocyjne i rabaty sięgające nawet 50% – 70% na cały lub wybrany asortyment. Pośród marek biorących udział w Black Friday są między innymi salony kosmetyczne i beauty, jak Douglas, Sephora, Clinique, Kieh’s czy NYX Cosmetics. Wiele niespodzianek czeka również na fanów mody. Specjalne promocje zadeklarowały też butiki z Alei Projektantów, a wśród nich Bohoboco, Lidia Kalita, Loft37, Micheal Kors i wiele innych. W Black Friday w Galerii Mokotów udział biorą także salony jubilerskie, m.in. Mokobelle, Tous, Pandora, Apart czy salon W.Kruk.

Tradycja Black Friday – dnia wielkich obniżek cen i promocji, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale staje się coraz popularniejsza w Europie. To początek sezonu świątecznego w kalendarzu handlowym, a dla gości galerii handlowych doskonała okazja nie tylko by dokonać zakupu pierwszych prezentów, ale sprawić upominek również sobie. Z roku na rok zainteresowanie akcją jest coraz większe, zarówno pośród właścicieli salonów, jak i wśród klientów.

Oprócz rabatów i promocji na gości Galerii Mokotów czeka również loteria zakupowa, w której mogą wygrać samochód MINI Hatch oraz setki innych wartościowych nagród, w tym karty podarunkowe na zakupy w centrum, kosmetyki czy biżuterię. Aby wziąć udział w grze, wystarczy zrobić zakupy za minimalną kwotę 100 zł oraz z paragonem i Kartą Stałego Klienta Galerii Mokotów odebrać los z Punktu Obsługi Loterii znajdującego się na Poziomie 0.

Więcej informacji na temat loterii i rabatów z okazji Black Friday jest dostępne również na stronie http://galeriamokotow.pl/black-friday .

Data publikacji: 24.11.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Marcin Piechocki powołany na członka zarządu LPP

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy polskiej spółki odzieżowej LPP, podczas posiedzenia w dniu 29 czerwca br. powołało do zarządu spółki… więcej »

Aktualności:
Co nowego w branży mody?
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Moda i Innowacyjne Tekstylia nie zwalnia tempa i cały czas pracuje na rzecz sektora. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie wiedzy,… więcej »
Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »