Body Wear Process w Łodzi

17 października w Centrum Promocji Mody (CPM) w Łodzi odbędzie się czwarta edycja specjalistycznej platformy wystawienniczo – seminaryjnej dla branży bieliźniarsko – dzianinowej Body Wear Process. 

Body Wear Process jest częścią wydarzenia Body Wear Poland, którego poprzednia edycja miała miejsce w maju 2014 roku. Tegoroczna edycja Body Wear Process jest połączona z drugą edycją Salonu Bielizny, dzięki czemu w dniu 17 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi spotka się cała branża bieliźniarsko- dzianinowa: od dostawców, poprzez producentów do dystrybutorów. W jednym miejscu producenci będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną ofertą dostawców, posłuchać wykładów o trendach i technologii oraz poszerzyć swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniami.

Wydarzeniami towarzyszącymi platformie Body Wear Process 2015 będą m.in:

  • Wykłady technologiczne z cyklu Process
  • Wykłady specjalistów w branży z cyklu Trends
  • Prezentacja programu sektorowego dla branży odzieżowo – tekstylnej INNOTEXTILE

Szczegółowy program wydarzenia Body Wear Process znajdą Państwo na stronie: www.bodywearpoland.pl

Wydarzenie ma charakter zamknięty: jest dedykowane producentom bielizny i wyrobów pończoszniczych, producentom tekstyliów dzianinowych. Aby wziąć udział w Body Wear Process 2015 konieczne jest zgłoszenie producenta poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie w zakładce Kontakt.

Zaproszenie Body Wear Process 2015

Data publikacji: 14.10.2015
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »