ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem towarzyszącym, zaplanowana jest na 1–5 lutego 2021, ale zarejestrowani goście będą mieli dostęp do wirtualnych stoisk wystawców tzw. brandroomów jeszcze przez trzy miesiące po targach.

W ramach ISPO Munich Online będzie można obejrzeć nowe produkty i innowacje prezentowane przez ponad 500 międzynarodowych firm. W programie towarzyszącej targom konferencji cyfrowej znajdzie się 80 wykładów i paneli dyskusyjnych oraz ponad 100 warsztatów, które będą doskonałą okazją dla branży sportowej i outdoorowej do zdobycia wartościowej wiedzy, m.in. na temat przyszłości handlu, zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji.

Pełen program ISPO Munich Online jest dostępny na stronie:
https://www.ispo.com/en/munich

Data publikacji: 26.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Zbliża się 8. edycja targów dla producentów odzieży Fast Textile

W dniach 15-17 listopada 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się ósma edycja Fast Textile. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. dostawcy… więcej »

Targi:
RetailShow 2022 – targi wyposażenia dla sklepów

Przedstawiciele branży handlowej spotkają się 23-24 listopada br. na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow w Centrum EXPO… więcej »

Targi:
Premium Berlin: Dokąd zmierza branża fashion. Trendy, innowacje i inspiracje

Po 2,5-letniej przerwie w końcu powróciły międzynarodowe targi w Berlinie - Premium… więcej »