ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem towarzyszącym, zaplanowana jest na 1–5 lutego 2021, ale zarejestrowani goście będą mieli dostęp do wirtualnych stoisk wystawców tzw. brandroomów jeszcze przez trzy miesiące po targach.

W ramach ISPO Munich Online będzie można obejrzeć nowe produkty i innowacje prezentowane przez ponad 500 międzynarodowych firm. W programie towarzyszącej targom konferencji cyfrowej znajdzie się 80 wykładów i paneli dyskusyjnych oraz ponad 100 warsztatów, które będą doskonałą okazją dla branży sportowej i outdoorowej do zdobycia wartościowej wiedzy, m.in. na temat przyszłości handlu, zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji.

Pełen program ISPO Munich Online jest dostępny na stronie:
https://www.ispo.com/en/munich

Data publikacji: 26.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »