ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem towarzyszącym, zaplanowana jest na 1–5 lutego 2021, ale zarejestrowani goście będą mieli dostęp do wirtualnych stoisk wystawców tzw. brandroomów jeszcze przez trzy miesiące po targach.

W ramach ISPO Munich Online będzie można obejrzeć nowe produkty i innowacje prezentowane przez ponad 500 międzynarodowych firm. W programie towarzyszącej targom konferencji cyfrowej znajdzie się 80 wykładów i paneli dyskusyjnych oraz ponad 100 warsztatów, które będą doskonałą okazją dla branży sportowej i outdoorowej do zdobycia wartościowej wiedzy, m.in. na temat przyszłości handlu, zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji.

Pełen program ISPO Munich Online jest dostępny na stronie:
https://www.ispo.com/en/munich

Data publikacji: 26.01.2021
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »