ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem towarzyszącym, zaplanowana jest na 1–5 lutego 2021, ale zarejestrowani goście będą mieli dostęp do wirtualnych stoisk wystawców tzw. brandroomów jeszcze przez trzy miesiące po targach.

W ramach ISPO Munich Online będzie można obejrzeć nowe produkty i innowacje prezentowane przez ponad 500 międzynarodowych firm. W programie towarzyszącej targom konferencji cyfrowej znajdzie się 80 wykładów i paneli dyskusyjnych oraz ponad 100 warsztatów, które będą doskonałą okazją dla branży sportowej i outdoorowej do zdobycia wartościowej wiedzy, m.in. na temat przyszłości handlu, zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji.

Pełen program ISPO Munich Online jest dostępny na stronie:
https://www.ispo.com/en/munich

Data publikacji: 26.01.2021
Przeczytaj również

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »