Kolekcja Camplife – aktywne lato z Columbia Sportswear

Tegoroczna kolekcja Camplife od marki Columbia jest pełna wzorów i bogatej kolorystyki. Wykorzystuje też szeroką gamę zaawansowanych technologii świetnie sprawdzających się podczas letnich aktywności na świeżym powietrzu.

Aktywny, wakacyjny wypoczynek pozwoli na zredukowanie stresu, który miesiącami towarzyszy nam podczas intensywnej pracy. Siatkówka plażowa, przemierzanie górskich szlaków, spływy kajakowe czy podróż kamperem zapewniają dodatkowy zastrzyk energii i satysfakcję, że wreszcie mamy czas, by poświęcić uwagę ulubionej formie ruchu.

Niezależnie od tego, którą aktywność wybierzesz, letnia kolekcja Camplife of Columbia Sportwear zapewni ci stylowy wygląd, wygodę i ochronę przed warunkami atmosferycznymi dzięki zaawansowanym technologiom:

• Omni-Shade™ – chroniącej przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i pozwalającej praktycznie bez ograniczeń korzystać z aktywności na świeżym powietrzu

• Omni-Wick™ – rozpraszającej pot wytwarzany podczas wysiłku i odprowadzającej go na zewnątrz, a następnie przyspieszającej jego odparowywanie. Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikowi poczucie świeżości i komfortu nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej.

• Omni-Freeze Zero Ice™ – najbardziej zaawansowanej technologii aktywnego chłodzenia w branży. Technologia ta, poprzez kontakt z generowaną przez ciało wilgocią, aktywuje chłodzące właściwości tkaniny.

• Omni-Shield™ – stanowiącej barierę zarówno dla wody, jak i dla zanieczyszczeń, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się czystymi ubraniami. Odzież z technologią Omni-Shield™ schnie 3 do 5 razy szybciej, ponieważ nie magazynuje wilgoci tak jak tradycyjne tkaniny.

W ofercie Camplife znajdują się kurtki, kamizelki, bluzy, T-shirty, legginsy i szorty, buty trekkingowe, sandały, klapki oraz akcesoria, takie jak plecaki czy czapki. Wybrane produkty można łączyć w ramach kolekcji, ale także tworzyć zestawy z innymi produktami Columbii z oferty wiosna-lato 2023.

Kolekcja Camplife S23 jest dostępna m.in. w sklepach stacjonarnych: Columbia w Zakopanem oraz Wrocławiu, Sportano, Alpin Sport, Trekker Sport, Martes Sport, Fitanu, Buty Jana, Street Style oraz online: A4A.pl, sklep-columbia.pl, 8a.pl, sportano.pl, Eobuwie.com.pl, answear.com, modivo.pl, sklepmartes.pl, fitanu.com, ButyJana.pl

Data publikacji: 19.07.2023
Przeczytaj również

Moda:
Nowa definicja butów hikingowych dla entuzjastów aktywnego stylu życia

Facet™ 75 Alpha Outdry™ to najnowsza propozycja z kolekcji F23 od Columbia Sportswear - wodoodporny model łączy w sobie współczesną… więcej »

Moda:
Pokaz Deni Cler jesień-zima 2023: Quiet Luxury

7 września br., w budynku Senator przy ul. Bielańskiej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler: jesień-zima 2023. W… więcej »

Moda:
Medicine x Fundacja Wisławy Szymborskiej

Nic dwa razy się nie zdarza… a jednak! Medicine i Fundacja Wisławy Szymborskiej ponownie łączą siły, przenosząc wiersze, rękopisy i… więcej »