MTP odmrożone. Targi Mody Poznań w sierpniu

fot. serwis prasowy MTP

Przygotowania do jesiennej edycji Targów Mody Poznań idą pełną parą. Już w dniach 26-27.08.2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się spotkanie z modą, trendami i eksperckimi wykładami z branży.

Już w sierpniu ponownie pojawią się stoiska producentów i projektantów odzieży, a na nich  kolekcje mody damskiej, męskiej, dziecięcej, a także obuwie i dodatki.

Plan na sierpień

– Rozmowy z wystawcami trwają w najlepsze. Po dość trudnym okresie, przedstawiciele marek modowych szykują się już na pierwsze spotkania z kontrahentami. Pozyskujemy również kolejnych partnerów oraz prelegentów do udziału w Kongresie Fachowców, który stanowi nieodłączny element Targów Mody Poznań. Ponownie będzie można posłuchać wykładów ekspertów z takich dziedzin, jak prawo, technologie, ekologia, sztuka czy marketing i e-commerce – zapowiadają organizatorzy.

Czego również nie zabraknie?

Pierwszego dnia Targów Mody Poznań, wieczorem, zaraz po zakończonych kontraktacjach odbędzie się Gala Mody. Wówczas na cat walku zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje wystawców przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Modnie i bezpiecznie

Organizatorzy stawiają na bezpieczeństwo wystawców, kontrahentów, zwiedzających i gości specjalnych. Zapewniają, iż wdrożone będą wszystkie procedury, mające na celu zapewnienie najwyższych standardów, zgodnie z wymogami.

Bilety już dostępne!

Na stronie internetowej Targów Mody Poznań w zakładce bilety pojawiła się już możliwość rejestracji na wydarzenie osób związanych z branżą. Każdy kto chciałby wziąć udział w targach, może również dokonać zakupu biletu na stronie ToBilet.

Wszelkie bieżące informacje na temat wydarzenia znaleźć można również na Facebooku oraz Instagramie.

Data publikacji: 15.06.2020
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »