Pilotażowy projekt marki 4F „Naprawiamy zimę”

Marka 4F rusza z pilotażowym projektem naprawy ubrań. W dniach 17-19 listopada w sklepach 4F w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach klienci będą mieli okazję naprawić swoje zimowe ubrania. Projekt naprawy ubrań jest częścią strategii 4F Change.

Usługa „Naprawiamy zimę” skierowana jest dla klientów posiadających dowolne kurtki i spodnie narciarskie lub snowboardowe marki 4F, na które skończyła się gwarancja a wymagają naprawy. W ofercie naprawy znajduje się m.in. wymiana zamka, suwaka, zatrzasku czy rzepów oraz naprawa rozdarcia czy rozprucia szwów.

– Nasza usługa jest odpowiedzią na potrzeby klientów marki 4F, którzy w trosce o środowisko chcą przedłużać życie swoich ubrań i korzystać z nich dłużej. Naprawa ubrań to również jeden z elementów Strategii Tekstylnej UE, której celem są zmiany w całej branży odzieżowej – mówi Przemysław Feliga, ESG Project Manager OTCF S.A.

Usługa dostępna będzie w dniach od 17 do 19 listopada w wybranych salonach 4F: CH Arkadia w Warszawie, CH Bonarka w Krakowie, Galeria Bałtycka w Gdańsku oraz Galeria Katowicka w Katowicach. W godzinach otwarcia sklepu klienci mogą przynieść ubrania do wybranych salonów. Na miejscu pracownicy ocenią zakres prac, wycenią usługę oraz podadzą czas wykonania naprawy. Cennik napraw dostępny jest na Naprawiamy zimę oraz w wybranych salonach 4F.

Naprawiamy zimę to pilotażowy projekt marki 4F oraz część zainicjowanej w styczniu br. strategii środowiskowej 4F Change, u której podstaw leży dążenie do ograniczenia wpływu branży tekstylnej i odzieżowej na środowisko.

Regulamin akcji dostępny na 4f.com.pl

Więcej informacji o strategii 4F Change można znaleźć na4fchange.com oraz naInstagramie.

Data publikacji: 17.11.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Moda i Innowacyjne Tekstylia. Podsumowanie działalności
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Moda i Innowacyjne Tekstylia powstała 7 lat temu.  Głównym celem projektu jest umożliwienie  przedsiębiorcom  z sektora oddziaływanie  na… więcej »
Aktualności:
Cracow Fashion Awards rozstrzygnięty! Sprawdźcie, jaka kolekcja skradła serca jurorów

To był maraton kreatywności i wyjątkowe przeżycie dla miłośników mody! Tegoroczna edycja konkursu dla młodych projektantów Cracow Fashion… więcej »

Aktualności:
Zalando podsumowuje 2022 rok i publikuje ostrożne prognozy
na przyszłość

Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, wyniki finansowe platformy za cały rok 2022 były zgodne z wcześniejszymi założeniami firmy. Wartość… więcej »