Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje początki w latach 50-tych XX wieku. W czasie kilku dni można było obejrzeć kolekcje wielu marek z całego świata, projektantów, spotkać licznych blogerów modowych, fotografów oraz wielu świetnie ubranych mężczyzn zafascynowanych modą męską.


Pitti Uomo to esencja mody męskiej. Uczestnicy wykazują się niewiarygodną fantazją i przemyślanymi stylizacjami. Samo przyglądanie im się jest przyjemnością dla oka. Florencja zamienia się podczas targów w jeden wielki pokaz mody. Dookoła na ulicach, w kafejkach i restauracjach słychać dyskusje o modzie w różnych językach świata.

Targi odwiedzają również przedstawiciele polskiej branży fashion. Od ponad 12 lat targi regularnie odwiedza zespół Recman, a w tym roku do ekipy dołączył ambasador marki – Michał Będźmirowski znany szerzej jako Modny Tata. Jego wyróżniająca się stylizacja marki Recman została doceniona przez wielu fotografów modowych.

– Pierwszego dnia Michał miał na sobie szyty na miarę dwurzędowy garnitur Recman w kolorze jasnoszarego melanżu ze 100% naturalnego lnu. Włoskiego sznytu nadały wyłogi w szpic i naszywane kieszenie”-komentuje Anna Olbryś, Brand &VM Manager Recman. – Stylizację Michał uzupełnił wygodnymi loafersami z dziurkowanej skóry, które są idealną letnią alternatywą dla eleganckiego, klasycznego obuwia. Kolejnego dnia Michał miał na sobie jednorzędową, brązową kamizelkę ze 100% wełny wykończoną naturalnymi guzikami z rogu oraz jasnoszare spodnie. Całość szyta na miarę w szwalni Recman z wysokogatunkowych 100% wełen, pochodzących z renomowanych, włoskich tkalni. Kropkę nad i postawił fular oraz zamszowe mokasyny, które idealnie dopełniły letnią stylizację -mówi Anna Olbryś.

– Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w kampanii marki Recman jako model i ambasador, a teraz jestem z marką na światowej klasy targach Pitti Uomo. To dla mnie cenne doświadczenie. Moda jest od zawsze jedną z moich pasji, która pozwala na wyrażenie siebie. Lubię eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a szeroki wachlarz produktów Recman w pełni mi to umożliwia, co – mam nadzieję – widać w moich stylizacjach – mówi Michał Będźmirowski.


Więcej zdjęć z Pitti Uomo możecie znaleźć na social mediach Recman

Data publikacji: 23.06.2022
Przeczytaj również

Moda:
Columbia Sportswear celebruje stulecie wytwórni popularnych kreskówek

Columbia Sportswear i Disney nawiązały współpracę, aby uczcić stulecie historii Disneya specjalną kolekcją outdoorową.

Dla wielu osób pierwsze skojarzenie z hasłem SOREL to: wytrzymałość w trudnym terenie, wygoda i oryginalny design. Intuicja nas nie zawodzi,… więcej »

Handel:
Jak technologia 5G zrewolucjonizuje modę i handel detaliczny

Technologia 5G zrewolucjonizuje branże mody i handlu detalicznego. Według raportu firmy McKinsey zatytułowanego State of Fashion 2022, więcej »