The Stuff: wszystko dla mężczyzn

9 kwietnia w Warszawie odbędą się targi dla mężczyzn. Podczas imprezy panowie będą mogli zapoznać się ze skierowaną do nich ofertą produktów (m.in. marek modowych) i usług oraz wziąć udział w wykładach i degustacjach.

Jak deklarują organizatorzy, The Stuff będzie połączeniem prelekcji z targami, pokazami i muzyką na żywo, degustacjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. – To nowatorskie podejście do męskich potrzeb. Stawiamy na nowości, świeżość i innowacyjność. Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na The Stuff, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach – zapowiadają. 

Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji przez specjalistów z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia. W strefie pasji i rozrywki mają być natomiast zaprezentowane męskie sposoby na spędzanie wolnego czasu.

9 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowujemy także strefę Food & Chillout, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się – zachęcają organizatorzy The Stuff.

The STUFF – męskie targi

9 kwietnia, BABKA do wynajęcia, Młocińska 5/7, Warszawa

wstęp wolny

Kontakt: info@thestuff.pl

FB_thestaff_0417 (2)

Data publikacji: 23.03.2017
Przeczytaj również

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »