The Stuff: wszystko dla mężczyzn

9 kwietnia w Warszawie odbędą się targi dla mężczyzn. Podczas imprezy panowie będą mogli zapoznać się ze skierowaną do nich ofertą produktów (m.in. marek modowych) i usług oraz wziąć udział w wykładach i degustacjach.

Jak deklarują organizatorzy, The Stuff będzie połączeniem prelekcji z targami, pokazami i muzyką na żywo, degustacjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. – To nowatorskie podejście do męskich potrzeb. Stawiamy na nowości, świeżość i innowacyjność. Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na The Stuff, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach – zapowiadają. 

Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji przez specjalistów z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia. W strefie pasji i rozrywki mają być natomiast zaprezentowane męskie sposoby na spędzanie wolnego czasu.

9 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowujemy także strefę Food & Chillout, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się – zachęcają organizatorzy The Stuff.

The STUFF – męskie targi

9 kwietnia, BABKA do wynajęcia, Młocińska 5/7, Warszawa

wstęp wolny

Kontakt: info@thestuff.pl

FB_thestaff_0417 (2)

Data publikacji: 23.03.2017
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »