CIFF Kopenhaga: więcej awangardy

5-7 sierpnia w stolicy Danii odbędą się targi mody Copenhagen International Fashion Fair. Podczas najbliższej edycji pojawi się więcej marek awangardowych i streetwearowych.

W sierpniu kopenhaskie targi CIFF (Copenhagen International Fashion Fair) nareszcie doczekają się restrukturyzacji i powiększą powierzchnię wystawienniczą w Bella Center. Zwłaszcza sektory Lab, Sleek (z awangardowymi markami projektantów z całego świata) oraz Urban (z modą dżinsową, street i miejską) urosną w siłę. Organizatorzy oczekują, że portfolio wystawców poszerzy się aż o sto nowych marek. Do Bella Center przeniesie się również wystawa mody męskiej CIFF Raven, która swą styczniową premierę obchodziła jeszcze w Forum Kopenhagen.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2022 odbyły się z sukcesem po dwuletniej przerwie

11 edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow już za nami. Oferta wystawców i wystąpienia na konferencji Retail Congress… więcej »

Targi:
Zbliża się 8. edycja targów dla producentów odzieży Fast Textile

W dniach 15-17 listopada 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się ósma edycja Fast Textile. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. dostawcy… więcej »

Targi:
RetailShow 2022 – targi wyposażenia dla sklepów

Przedstawiciele branży handlowej spotkają się 23-24 listopada br. na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow w Centrum EXPO… więcej »