CIFF Kopenhaga: więcej awangardy

5-7 sierpnia w stolicy Danii odbędą się targi mody Copenhagen International Fashion Fair. Podczas najbliższej edycji pojawi się więcej marek awangardowych i streetwearowych.

W sierpniu kopenhaskie targi CIFF (Copenhagen International Fashion Fair) nareszcie doczekają się restrukturyzacji i powiększą powierzchnię wystawienniczą w Bella Center. Zwłaszcza sektory Lab, Sleek (z awangardowymi markami projektantów z całego świata) oraz Urban (z modą dżinsową, street i miejską) urosną w siłę. Organizatorzy oczekują, że portfolio wystawców poszerzy się aż o sto nowych marek. Do Bella Center przeniesie się również wystawa mody męskiej CIFF Raven, która swą styczniową premierę obchodziła jeszcze w Forum Kopenhagen.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »