CIFF Kopenhaga: więcej awangardy

5-7 sierpnia w stolicy Danii odbędą się targi mody Copenhagen International Fashion Fair. Podczas najbliższej edycji pojawi się więcej marek awangardowych i streetwearowych.

W sierpniu kopenhaskie targi CIFF (Copenhagen International Fashion Fair) nareszcie doczekają się restrukturyzacji i powiększą powierzchnię wystawienniczą w Bella Center. Zwłaszcza sektory Lab, Sleek (z awangardowymi markami projektantów z całego świata) oraz Urban (z modą dżinsową, street i miejską) urosną w siłę. Organizatorzy oczekują, że portfolio wystawców poszerzy się aż o sto nowych marek. Do Bella Center przeniesie się również wystawa mody męskiej CIFF Raven, która swą styczniową premierę obchodziła jeszcze w Forum Kopenhagen.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »