CIFF Kopenhaga: więcej awangardy

5-7 sierpnia w stolicy Danii odbędą się targi mody Copenhagen International Fashion Fair. Podczas najbliższej edycji pojawi się więcej marek awangardowych i streetwearowych.

W sierpniu kopenhaskie targi CIFF (Copenhagen International Fashion Fair) nareszcie doczekają się restrukturyzacji i powiększą powierzchnię wystawienniczą w Bella Center. Zwłaszcza sektory Lab, Sleek (z awangardowymi markami projektantów z całego świata) oraz Urban (z modą dżinsową, street i miejską) urosną w siłę. Organizatorzy oczekują, że portfolio wystawców poszerzy się aż o sto nowych marek. Do Bella Center przeniesie się również wystawa mody męskiej CIFF Raven, która swą styczniową premierę obchodziła jeszcze w Forum Kopenhagen.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »