ILM: stabilnie i bez ekstrawagancji

We wrześniu w Offenbach będą miały miejsce najważniejsze targi toreb i galanterii w Niemczech – ILM.

Ostrożne innowacje na terenie ILM wyszły targom w Offenbachu na dobre. Podczas ostatniej wystawy brak ekstrawagancji branża nagrodziła stabilną frekwencją i do ostatniego metra wynajętą powierzchnią wystawczą. Już w czerwcu wyprzedano wszystkie stoiska: na 13 tys. mkw. swoje kolekcje na lato 2016 w torebkach i walizkach, rękawiczkach i dodatkach, portfelach i portmonetkach oraz paskach i parasolach zaprezentuje 280 firm.

Od 12 do 14 września organizatorzy spodziewają się około 6 tys. gości z ponad pięćdziesięciu krajów. Wzrośnie zwłaszcza udział zainteresowanych z zagranicy. Cztery pokazy mody każdego dnia dadzą przedsmak nowych trendów, a codzienny wykład konsultanta mody dodatkowo o nich poinformuje. Na „Fashion Forecast” niecierpliwi będą mogli zaspokoić ciekawość co do trendów na jesień i zimę 2016 i w ten sposób z dużym wyprzedzeniem zaplanować swoje zakupy.

Podczas letniej edycji I.L.M. branżowcy będą mogli skorzystać z warsztatów na temat visual merchandisingu. Warsztaty odbywać się będą codziennie o 16:05, bezpośrednio po pokazie mody.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »