ILM: stabilnie i bez ekstrawagancji

We wrześniu w Offenbach będą miały miejsce najważniejsze targi toreb i galanterii w Niemczech – ILM.

Ostrożne innowacje na terenie ILM wyszły targom w Offenbachu na dobre. Podczas ostatniej wystawy brak ekstrawagancji branża nagrodziła stabilną frekwencją i do ostatniego metra wynajętą powierzchnią wystawczą. Już w czerwcu wyprzedano wszystkie stoiska: na 13 tys. mkw. swoje kolekcje na lato 2016 w torebkach i walizkach, rękawiczkach i dodatkach, portfelach i portmonetkach oraz paskach i parasolach zaprezentuje 280 firm.

Od 12 do 14 września organizatorzy spodziewają się około 6 tys. gości z ponad pięćdziesięciu krajów. Wzrośnie zwłaszcza udział zainteresowanych z zagranicy. Cztery pokazy mody każdego dnia dadzą przedsmak nowych trendów, a codzienny wykład konsultanta mody dodatkowo o nich poinformuje. Na “Fashion Forecast” niecierpliwi będą mogli zaspokoić ciekawość co do trendów na jesień i zimę 2016 i w ten sposób z dużym wyprzedzeniem zaplanować swoje zakupy.

Podczas letniej edycji I.L.M. branżowcy będą mogli skorzystać z warsztatów na temat visual merchandisingu. Warsztaty odbywać się będą codziennie o 16:05, bezpośrednio po pokazie mody.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »