ILM: stabilnie i bez ekstrawagancji

We wrześniu w Offenbach będą miały miejsce najważniejsze targi toreb i galanterii w Niemczech – ILM.

Ostrożne innowacje na terenie ILM wyszły targom w Offenbachu na dobre. Podczas ostatniej wystawy brak ekstrawagancji branża nagrodziła stabilną frekwencją i do ostatniego metra wynajętą powierzchnią wystawczą. Już w czerwcu wyprzedano wszystkie stoiska: na 13 tys. mkw. swoje kolekcje na lato 2016 w torebkach i walizkach, rękawiczkach i dodatkach, portfelach i portmonetkach oraz paskach i parasolach zaprezentuje 280 firm.

Od 12 do 14 września organizatorzy spodziewają się około 6 tys. gości z ponad pięćdziesięciu krajów. Wzrośnie zwłaszcza udział zainteresowanych z zagranicy. Cztery pokazy mody każdego dnia dadzą przedsmak nowych trendów, a codzienny wykład konsultanta mody dodatkowo o nich poinformuje. Na “Fashion Forecast” niecierpliwi będą mogli zaspokoić ciekawość co do trendów na jesień i zimę 2016 i w ten sposób z dużym wyprzedzeniem zaplanować swoje zakupy.

Podczas letniej edycji I.L.M. branżowcy będą mogli skorzystać z warsztatów na temat visual merchandisingu. Warsztaty odbywać się będą codziennie o 16:05, bezpośrednio po pokazie mody.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »