ILM: stabilnie i bez ekstrawagancji

We wrześniu w Offenbach będą miały miejsce najważniejsze targi toreb i galanterii w Niemczech – ILM.

Ostrożne innowacje na terenie ILM wyszły targom w Offenbachu na dobre. Podczas ostatniej wystawy brak ekstrawagancji branża nagrodziła stabilną frekwencją i do ostatniego metra wynajętą powierzchnią wystawczą. Już w czerwcu wyprzedano wszystkie stoiska: na 13 tys. mkw. swoje kolekcje na lato 2016 w torebkach i walizkach, rękawiczkach i dodatkach, portfelach i portmonetkach oraz paskach i parasolach zaprezentuje 280 firm.

Od 12 do 14 września organizatorzy spodziewają się około 6 tys. gości z ponad pięćdziesięciu krajów. Wzrośnie zwłaszcza udział zainteresowanych z zagranicy. Cztery pokazy mody każdego dnia dadzą przedsmak nowych trendów, a codzienny wykład konsultanta mody dodatkowo o nich poinformuje. Na „Fashion Forecast” niecierpliwi będą mogli zaspokoić ciekawość co do trendów na jesień i zimę 2016 i w ten sposób z dużym wyprzedzeniem zaplanować swoje zakupy.

Podczas letniej edycji I.L.M. branżowcy będą mogli skorzystać z warsztatów na temat visual merchandisingu. Warsztaty odbywać się będą codziennie o 16:05, bezpośrednio po pokazie mody.

Data publikacji: 7.07.2015
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »