Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Stowarzyszenie francuskich producentów maszyn dla branży tekstylnej UCMTF, zdecydowało się na zorganizowanie wirtualnych targów “French Textile Equipment”, które odbędą się online w dniach 19 i 20 maja.

Celem targów jest zaprezentowanie oferty 16 francuskich producentów maszyn i urządzeń do produkcji tekstyliów producentom wyrobów tekstylnych. Zaproszone do udziału są zwłaszcza firmy z branży: przędzalniczej, tkackiej, farbiarskiej, włóknin i urządzeń dla przemysłu tekstylnego.

Organizatorzy Targów postawili na nowoczesność, proponując innowacyjną formułę wirtualnych spotkań. Stoiska wystawców można będzie odwiedzić z dowolnego miejsca, za pomocą każdego nośnika elektronicznego oraz – co istotniejsze – bez konieczności znajomości języka francuskiego czy angielskiego!

Uczestnicy Targów będą mieli do wyboru rozmaite sposoby kontaktu z wystawcami i poznania ich ofert – odwiedzając stoiska lub umawiając indywidualne rozmowy przy możliwej bezpłatnej asyście tłumacza. Ta formuła wirtualnego spotkania z ekspertem pozwoli nie tylko na znalezienie odpowiedzi na pytania i potrzeby uczestnika, ale i na szczegółową prezentacją produkowanych przez wystawcę maszyn, które będą udostępnione w modelu 3D.

Targi będą alternatywą dla planowanego w 2020 roku “tournée” firm stowarzyszonych UCMTF po Polsce, które z uwagi na pandemię COVID-19 musiało zostać odwołane.

Udział w Targach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych po uprzedniej rejestracji na jednej z następujących stron:

WWW.FRENCH-TEXTILE-EQUIPMENT.FR

WWW.FTE.EVENTS


Po rejestracji możliwe będzie umówienie indywidualnych spotkań z wybranymi wystawcami (w języku angielskim i francuskim lub polskim i francuskim z tłumaczeniem).

Więcej szczegółów na temat samej rejestracji, wystawców i przebiegu spotkania znajdą Państwo w poniższej zapowiedzi:

Targi organizowane są we współpracy z Francusko-Polska Izbą Gospodarczą.

Patron medialny: Fashionbusiness.pl

Data publikacji: 7.05.2021
Przeczytaj również

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »