Green Orange Fashion prezentuje swoje nowe targi eko-mody

GO Fashion Fair odbędą się 25 i 26 stycznia 2015 r. w Kromhouthal w Amsterdamie

Podczas Amsterdam Fashion Week w styczniu 2015 r. Green Orange Fashion zorganizuje trzecią edycję Targów Mody GO: największych targów dla produktów zrównoważonego stylu życia i mody z Holandii. Nie są to zwykłe targi, ale nowa koncepcja według której kupujący dostaną 7,5% zniżki na wszystkie zamówienia, które złożą na targach lub w wyniku ich wizyty.

Nowa koncepcja

Podczas trzeciej edycji Targów Mody GO uczestnicy mogą korzystać z dużych zniżek i mieć większy wpływ na wybór uczestniczących marek. Detaliści kupują bilet wstępu za €79 netto (za firmę, a nie za osobę!). Firmy, które zamówią swój bilet przed 15 listopada, dostaną dodatkową zniżkę i zapłacą € 65 netto.

Korzyści dla detalistów

Wedle tej koncepcji detalistom zostaną przedstawione marki wybrane zgodnie z ich konkretnymi życzeniami. W targach weźmie udział ponad 150 różnych marek i wszystkie z nich będą oferować zniżkę od wartości zamówień w wysokości 7,5%.

Również ekskluzywne marki i młodzi projektanci wybierają GO Fashion Fair, aby pokazać swoje nowe kolekcje. Aby zapoznać się z listą marek uczestniczących, kliknij tutaj.

Zrównoważony rozwój

Green Orange Fashion oraz GO Fashion Fair współpracują jedynie z tymi markami, które mają przejrzyste zasady w kwestii zrównoważonego rozwoju oraz procesu produkcji. Sa to na przykład: Nancy Dee, Elsien Gringhuis (NL), PET Petits (PL) i Shoukie (FR). Targi Mody GO używają różnych oznakowań, jak np.: wegańskie, Fair Trade Certified, ekologiczne, z recyklingu i etyczne w celu określenia charakteru marek uczestniczących.

Więcej o Green Orange Fashion można znaleźć na stronie: http://www.greenorangefashion.com

Data publikacji: 2.12.2014
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »