Kampania #lubięsiebie pozyskuje kolejne ambasadorki

Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive dołączyły do grona ambasadorek 4.edycji znanej kobiecej akcji.

Nowe ambasadorki 4.edycji kampanii #lubiesiebie to polityczka, psycholożka, aktorki i wokalistka, wszystkie mówią o potrzebie samoakceptacji , o jej roli w naszym życiu i za co warto siebie lubić, bo warto. W ramach kampanii #lubiesiebie dyskutujemy co zrobić, aby zdrowo zakochać się w sobie i dlaczego samoakceptacja jest niezbędna do tego, by mówić o sukcesie osobistym. Mówimy o kluczowej roli samoakceptacji w życiu, będącej obok pewności siebie , jednym z dwóch filarów sukcesu. Mówimy, ze obok self love, bardzo ważne jest self care, czyli dbanie o siebie w wielu aspektach. I zachęcamy, aby ćwiczyć samoakceptację na co dzień.

Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive powiększyły fantastyczne grono ambasadorek kampanii. Dołączyły do Marii Sadowskiej, Doroty Williams, Lidii Popiel, Adrianny Palki, Agnieszki Więdłochy, Kasi Żak, Marty Lech-Maciejewskiej ( Superstyler ) , Marioli Bojarskiej-Ferenc, Kasi Herman, Jowity Budnik, Joanny Liszowska, Małgorzaty Pieczyńskiej i Oli Hamkało.

A tak o istocie lubienia siebie mówią ambasadorki 4.edycji:

Dorota Landowska  – „Kiedy byłam bardzo młoda, nic mi się w sobie nie podobało. Nie byłam w stanie się zaakceptować. Teraz kiedy patrzę na stare zdjęcia, myślę czego ja od siebie chciałam końcu przyszedł ten czas kiedy jestem dojrzałą kobietą i wszystko jest tak jak powinno być. Zaczęłam siebie lubić, wręcz kochać szanować. Odkryłam w sobie moc, której życzę wszystkim. Czas jest lekarstwem”.

Julia Pietrucha  – „Lubię siebie za prostotę życia, którą wybrałam, za piękno swoje i osób, które mnie otaczają. To sprawia, że dobrze się czuje, że jest mi dobrze ze sobą. Wstaję rano i uśmiecham się do siebie. Akceptacja siebie powoduje, ze jest lepiej, myślę, ze warto uznać siebie takimi jakimi jesteśmy, a to sprawia, ze i dla siebie będziemy lepsi. i dla innych.

Alka Positive – „Lubię siebie za empatię, za życzliwość , za odwagę, którą w sobie mam, za to, ze akceptuję siebie taką jaką jestem. I z głębi serca życzę każdej z nas zdrowej samooceny, bo ona jest kluczem do zrozumienia siebie i do tego aby budować lepsze , spokojniejsze życie”.

Monika Krzywkowska – ” Lubię siebie za spokój, za dystans, za konsekwencje. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś lubię się bardziej niż kiedyś. Bardzo się cieszę, ze dojrzałość nie musi oznaczać banicji z tych stref życia, które tak nierozerwalnie kojarzą się nam z młodością. I życzę wszystkim kobietom, aby umiały walczyć o siebie, dbać o siebie, lubić siebie, ale też odpuszczać w chwilach kiedy nie warto i umiały zobaczyć te momenty”.

Katarzyna Zawadzka  – ” Lubię siebie za odwagę, za niezłomność , za to, że jestem otwarta , że akceptuję rzeczywistość taką jaką jest. Chociaż z tą akceptacją to nie jest oczywista sprawa, a i oczywistą sprawą nie jest  akceptowanie siebie, ale uważam, ze jest to najważniejsza i najpiękniejsza podróż jaką możemy odbyć w życiu właśnie do samoakceptacji, do pokochania siebie i do bycia ze sobą w przyjaźni. To naprawdę skutkuje i stwarza życie piękniejszy”

Karolina Matusik : Nie mamy czasu na brak akceptacji, na to, żeby siebie nie lubić . Warto siebie lubić , bo to uławia życie nam i jest dobre dla wszystkich , którzy nas otaczają „

Partnerem głównym 4. edycji jest OSLO SKIN LAB.

 „Już drugi rok Oslo Skin Lab ma przyjemność być głównym partnerem akcji Lubię Siebie. Głęboko wierzymy w ten projekt, ponieważ w sercu naszej skandynawskiej marki drzemie filozofia slow-age. Na czym właściwie polega ta filozofia? Najprościej mówiąc, na kochaniu i akceptowaniu siebie – w każdym wieku i na każdym etapie życia, ponieważ życie zawsze może zaoferować nam wiele, a tylko od nas zależy czy i w jaki sposób to przyjmiemy. Naszym flagowym produktem jest bioaktywny kolagen The Solution™, który powstał, by opóźniać i spowalniać procesy starzenia, lecz nie zaprzeczać im. W Oslo Skin Lab jesteśmy pewni, że możemy dbać o siebie, w zgodzie ze sobą, a także miłością i szacunkiem do upływu czasu. I tego też uczymy kobiety każdego dnia. Współpraca z Kliniką Strzałkowski i bycie partnerem kampanii #Lubiesiebie idealnie dopełnia się z naszą misją.” – mówi Natalia Zgorzelska z Oslo Skin Lab

A inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski tak podsumowuje  – „Kampania #lubięsiebie to absolutny must have w dzisiejszych czasach dla nas,  dla kobiet. To właśnie wy kobiety jesteście inspiracją, energią i drogowskazem do tej kampanii i kolejnych edycji i za to wam bardzo dziękuję. Dziś dziękuję naszym wspaniałym ambasadorkom , dziękuję naszym wyjątkowym partnerom i wam wszystkim za to że jesteście z nami”

Partner Beauty: Kevin Murphy

Zdjęcia: Justyna Dudek

Kostiumy: Dorota Williams i Kasia Lipka

Make up: Wioletta Uzarowicz i Magda Siedzieniewska

Produkcja: Joanna Sokołowska-Pronobis

1-sza edycja projektu #lubiesiebie wystartowała w grudniu 2022 roku i otworzyła cykl skierowany do wszystkich kobiet.

A co przyniesie nam jubileuszowa 5. edycja projektu ? O tym już wkrótce.

Data publikacji: 11.04.2024
Przeczytaj również

Beauty:
Prouvé: Jesienna regeneracja włosów i skóry głowy

Jesień przynosi zimne i suche powietrze, które może sprawić, że włosy będą kruche. Spadek temperatury może też powodować puszenie się… więcej »

Beauty:
Nowe ambasadorki 3.edycji projektu #lubiesiebie

5 wspaniałych aktorek - Katarzyna Herman, Jowita Budnik, Joanna Liszowska, Aleksandra Hamkało i Małgorzata Pieczyńska - dołączyło do grona… więcej »

Beauty:
L’Oréal: konsumenci oczekują innowacyjnych rozwiązań od każdej branży

Innowacje są kluczem do sukcesu każdej organizacji oraz motorem napędowym zmian - uznali zgodnie uczestnicy debaty L’Oréal Polska i Kraje… więcej »