Panorama Berlin triumfuje

fot: Łukasz Smoła

Ostatnią edycję targów mody Panorama Berlin, która odbyła się w dniach 7-9 lipca 2015, można nazwać największym dotychczasowym sukcesem tej imprezy, a to dzięki aż 646 zaprezentowanym kolekcjom i wysokiej frekwencji odwiedzających z 96 krajów.

Panorama Berlin umocniła swoją pozycję wiodących targów mody. Dopasowane do oczekiwań międzynarodowego rynku portfolio produktów zostało nagrodzone przez branżę rekordową w historii imprezy frekwencją. Kupcy chwalili dobór oferty oraz zoptymalizowanie powierzchni wystawienniczej. Bardzo dobrze przyjęty został również nowy segment Nova, gdzie oprócz mody zostały zaprezentowane artykuły wnętrzarskie i kulinarne.

Sukces lipcowej edycji zaowocował podpisaniem przez władze Panoramy Berlin i partnera targów, Messe Berlin GmbH, nowej umowy o współpracy na kolejne 15 lat, aż do roku 2030.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasi wystawcy po raz kolejny pokazali mocno innowacyjne prezentacje marek, liczba odwiedzających osiągnęła doskonały poziom, a atmosfera była bardzo przyjemna. Ta edycja to kolejny krok w dobrym kierunku i potwierdzenie dobrej koncepcji targów Panorama Berlin oraz udanej współpracy z Messe Berlin GmbH. Dlatego jesteśmy dumni i przedłużamy tę współpracę o kolejne 15 lat – powiedział Joerg Wichmann, CEO Panorama Berlin.

Zdjęcia: Łukasz Smoła

Data publikacji: 29.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »