Panorama Berlin triumfuje

fot: Łukasz Smoła

Ostatnią edycję targów mody Panorama Berlin, która odbyła się w dniach 7-9 lipca 2015, można nazwać największym dotychczasowym sukcesem tej imprezy, a to dzięki aż 646 zaprezentowanym kolekcjom i wysokiej frekwencji odwiedzających z 96 krajów.

Panorama Berlin umocniła swoją pozycję wiodących targów mody. Dopasowane do oczekiwań międzynarodowego rynku portfolio produktów zostało nagrodzone przez branżę rekordową w historii imprezy frekwencją. Kupcy chwalili dobór oferty oraz zoptymalizowanie powierzchni wystawienniczej. Bardzo dobrze przyjęty został również nowy segment Nova, gdzie oprócz mody zostały zaprezentowane artykuły wnętrzarskie i kulinarne.

Sukces lipcowej edycji zaowocował podpisaniem przez władze Panoramy Berlin i partnera targów, Messe Berlin GmbH, nowej umowy o współpracy na kolejne 15 lat, aż do roku 2030.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasi wystawcy po raz kolejny pokazali mocno innowacyjne prezentacje marek, liczba odwiedzających osiągnęła doskonały poziom, a atmosfera była bardzo przyjemna. Ta edycja to kolejny krok w dobrym kierunku i potwierdzenie dobrej koncepcji targów Panorama Berlin oraz udanej współpracy z Messe Berlin GmbH. Dlatego jesteśmy dumni i przedłużamy tę współpracę o kolejne 15 lat – powiedział Joerg Wichmann, CEO Panorama Berlin.

Zdjęcia: Łukasz Smoła

Data publikacji: 29.07.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »