Poland & CEE Retail Summit 2024: Łącząc serca i umysły w handlu detalicznym 9-10 kwietnia 2024

Organizowana przez European Conferences United, 15. edycja Poland & CEE Retail Summit 2024, zaplanowana na 9-10 kwietnia w DoubleTree by Hilton w Warszawie, zgromadzi ponad 3000 profesjonalistów. Wydarzenie to integracje European Circular Retail Congress z Kongresem eRetail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, będącym wzorem dla innowacji i współpracy w branżach Retail i CPG.

Kamień węgielny kongresu, „Klub 369”, to niezwykłe zgromadzenie 369 moderatorów, prelegentów i panelistów. Ta sieć ekspertów występuje na 10 scenach tematycznych, koncentrując się między innymi na najnowocześniejszych strategiach w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania łańcuchem dostaw, innowacjach w cyfrowym handlu detalicznym i handlu elektronicznym, zapewniając wszechstronną eksplorację najnowszych osiągnięć w branży.

Podczas wieczornej imprezy 9 kwietnia zostaną wręczone nagrody Retailer of the Year przyznane w wyjątkowy sposób przez NielsenIQ. Ponadto nagrody Sustainability Awards, we współpracy z Henkel, LPR/Europool i European Circular Retail Foundation, zostaną wręczone w uznaniu wybitnego wkładu w doskonałość handlu detalicznego i zrównoważony rozwój.

Kongres, będący kluczową platformą dla tworzenia sieci kontaktów i rozwoju branży, zapewnia cenne spostrzeżenia i znaczące możliwości rozwoju, kształtując przyszłość handlu detalicznego.

Źródło: materiały organizatora

Data publikacji: 27.03.2024
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Cross-Border E-commerce: Nowe możliwości dla polskich firm na rynkach zagranicznych

16 maja 2024 r. w Warszawie odbędzie konferencja Cross-Border E-commerce. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorstw, które chcą rozwijać… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Szkolenia i konferencje:
IV Forum Loyalty Planet 360  zaprasza 17-18 kwietnia 2024 r.

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec… więcej »