Prawie 5 000 odwiedzających na The Gallery

Targi The Gallery w Düsseldorfie dobiegły końca. W dniach od 30 stycznia do 2 lutego imprezę odwiedziło prawie 5 000 handlowców, a na 7 500 mkw. wystawy zaprezentowało się 500 marek.

Dyrektor projektu National Trade Shows, Ulrike Kähler podsumował wydarzenie: „Jesteśmy bardzo zadowolony, że pozytywna atmosfera z Berlina trafiła do Düsseldorfu. Dla wystawców The Gallery było udaną imprezą, gdzie nowa koncepcja i portfolio wystawców zgrało się dobrze z detalistami.”

Poza podstawowym czasem trwania The Gallery, specjaliści z branży będą mogli oglądać kolekcje aż do najbliższego czwartku. Philipp Kronen, Partner Zarządzający w Igedo Company, wyjaśnia, że taki koncept Showroomu, który działa przez 10 dni, dwa razy do roku, pod względem ekonomii jest świetną alternatywą dla wynajmu salonu przez cały rok.

Przy okazji targów odbywały się także panele dyskusyjne, a w sobotę goście mieli okazję nawiązać nowe kontakty w trakcie wieczornego spotkania.

Zadowoleni byli także wystawcy z Red Carpet, segmentu mody wieczorowej, który odbył się w hotelu Hilton. Dirk Pfeiffer, szef zakupów w Cruz Berlin, ocenił: „Platforma ta jest dobra i ważna. Ułatwia nam ona zakupy na rynku, który – oprócz tego wydarzenia – jest nadal stosunkowo rozdrobniony. D”

Kolejna edycja The Gallery i Red Carpet odbędzie się w dniach od 24 do 27 lipca 2015 roku w Düsseldorfie.

Data publikacji: 3.02.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Fashion InStyle 2025: Sprawdź dokąd zmierza przyszłość mody

Już 27–30 kwietnia w Hongkongu ponad 400 wystawców, reprezentujących światowe firmy z branży mody i tekstyliów, pokaże najnowsze… więcej »

Targi:
Udział w targach biznesowych: porzuć hazard, przejdź do strategii

Zbyt często targi biznesowe są traktowane przez firmy jak swoiste „kasyna biznesowe„. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na udział w tych… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »