Rynek Handlu i Logistyki już w czerwcu

Czerwiec już teraz zapowiada się bardzo gorąco i intensywnie dla branży nieruchomości komercyjnych. Wszystko za sprawą ciekawych konferencji i debat organizowanych przez magazyn Eurobuild Central & Eastern Europe dla tych sektorów.

Rozwój sprzedaży internetowej wpływa na konieczność dostosowania się do nowej sytuacji firm handlowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Branża handlowa i logistyczna pozostają w ścisłym kontakcie i są zależne od siebie. Rynek musi dostosować się do nowych wymagań i stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju e-commerce. Najemcy centrów handlowych posiadający także sklepy internetowe korzystają z rozwiązań logistycznych i magazynowych w większym stopniu niż w przypadku prowadzenia jedynie salonów stacjonarnych. Dla deweloperów magazynowych są natomiast liczącym się klientem, o którego warto zawalczyć, oferując powierzchnie logistyczne dostosowane do ich potrzeb i umożliwiającą sprawną obsługę dostaw oraz zwrotów. Funkcjonowanie centrów handlowych nie pozostaje bez wpływu. Nowoczesne technologie spowodowały, że właściciele i zarządcy obiektów handlowych zaczęli dostosowywać ofertę do nowych, wysokich wymagań klientów. Najlepszym sposobem na uporządkowanie tej wiedzy będzie obecność na konferencji „Wyzwania ery e-commerce”, która odbędzie się już 22 czerwca w hotelu Regent w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają na konferencję: najemców i właścicieli obiektów handlowych i magazynowych, logistyków, dostawców technologii dla e-commerce, doradców biznesowych. W programie m.in. raport „Rozwój rynku e-commerce w Polsce. Potencjał i przyszłość handlu internetowego”, przygotowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, prezentacja narzędzi związanych z usługą szybkich dostaw, omówienie funkcjonowania różnych modeli logistycznych dla sklepów, transgraniczna sprzedaż online, nowe narzędzia technologiczne w centrach handlowych.

Otwarta formuła wydarzenia pozwala na wymianę poglądów i bliski kontakt uczestników z prelegentami. Poza bogatą merytoryką organizatorzy przygotowują dla gości interaktywne warsztaty. Wszystkim gościom na dwa tygodnie przed wydarzeniem zostanie udostępniona aplikacja konferencyjna dającą możliwość zapoznania się z listą gości i wcześniejszego umówienia na konkretne spotkanie z innymi uczestnikami.

Więcej informacji na temat konferencji Rynek handlu i logistyki Wyzwania ery e-commerce na stronie http://eurobuildcee.com w zakładce “Konferencje”.

Data publikacji: 19.05.2016
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
IV Forum Loyalty Planet 360  zaprasza 17-18 kwietnia 2024 r.

Zastąpienie lojalności transakcyjnej budowaniem hiperpersonalnego kontaktu marki z klientem, wieloaspektowe wzmacnianie zaufania klientów wobec… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Relacja z 12. Fashion Business Congress: E-commerce w modzie. Powrót w wielkim stylu

24 października 2023 r. w Łodzi odbyła się 12. edycja Fashion Business Congress. Celem wydarzenia, organizowanego przez firmę Promedia Jerzy… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Fashion Business Congress: Zgłoszenia jeszcze tylko do czwartku (19.10). Zarejestruj się!

Już 24 października 2023 r. w Łodzi odbędzie się 12. Fashion Business Congress. To spotkanie biznesu mody, którego celem jest dostarczanie… więcej »