Rynek Handlu i Logistyki już w czerwcu

Czerwiec już teraz zapowiada się bardzo gorąco i intensywnie dla branży nieruchomości komercyjnych. Wszystko za sprawą ciekawych konferencji i debat organizowanych przez magazyn Eurobuild Central & Eastern Europe dla tych sektorów.

Rozwój sprzedaży internetowej wpływa na konieczność dostosowania się do nowej sytuacji firm handlowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Branża handlowa i logistyczna pozostają w ścisłym kontakcie i są zależne od siebie. Rynek musi dostosować się do nowych wymagań i stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju e-commerce. Najemcy centrów handlowych posiadający także sklepy internetowe korzystają z rozwiązań logistycznych i magazynowych w większym stopniu niż w przypadku prowadzenia jedynie salonów stacjonarnych. Dla deweloperów magazynowych są natomiast liczącym się klientem, o którego warto zawalczyć, oferując powierzchnie logistyczne dostosowane do ich potrzeb i umożliwiającą sprawną obsługę dostaw oraz zwrotów. Funkcjonowanie centrów handlowych nie pozostaje bez wpływu. Nowoczesne technologie spowodowały, że właściciele i zarządcy obiektów handlowych zaczęli dostosowywać ofertę do nowych, wysokich wymagań klientów. Najlepszym sposobem na uporządkowanie tej wiedzy będzie obecność na konferencji „Wyzwania ery e-commerce”, która odbędzie się już 22 czerwca w hotelu Regent w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają na konferencję: najemców i właścicieli obiektów handlowych i magazynowych, logistyków, dostawców technologii dla e-commerce, doradców biznesowych. W programie m.in. raport „Rozwój rynku e-commerce w Polsce. Potencjał i przyszłość handlu internetowego”, przygotowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, prezentacja narzędzi związanych z usługą szybkich dostaw, omówienie funkcjonowania różnych modeli logistycznych dla sklepów, transgraniczna sprzedaż online, nowe narzędzia technologiczne w centrach handlowych.

Otwarta formuła wydarzenia pozwala na wymianę poglądów i bliski kontakt uczestników z prelegentami. Poza bogatą merytoryką organizatorzy przygotowują dla gości interaktywne warsztaty. Wszystkim gościom na dwa tygodnie przed wydarzeniem zostanie udostępniona aplikacja konferencyjna dającą możliwość zapoznania się z listą gości i wcześniejszego umówienia na konkretne spotkanie z innymi uczestnikami.

Więcej informacji na temat konferencji Rynek handlu i logistyki Wyzwania ery e-commerce na stronie http://eurobuildcee.com w zakładce “Konferencje”.

Data publikacji: 19.05.2016
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Szkolenia i konferencje:
III Forum Loyalty Planet 360°, 19-20 kwietnia 2023 r. w Warszawie

Największe i jedyne tak kompleksowe spotkanie branży lojalnościowej w Polsce: dedykowane managerom odpowiedzialnym… więcej »

Aktualności:
Skorzystaj z dofinansowań do szkoleń dla branży mody

Trwają jeszcze nabory do Projektu "Przepis na Rozwój - kompetencje szyte na miarę 2". Program skierowany jest do producentów z sektora… więcej »