SOREL: styl i ochrona

Marka SOREL, założona w Kanadzie w latach 60. – przez dekady wprowadzała na rynek obuwie, które miało spełniać określony cel: ochronę przed surową, kanadyjską zimą przy równoczesnym zachowaniu stylu i wygody. Dziś SOREL oferuje całoroczną gamę obuwia, odzieży i akcesoriów, a produkty firmy mają wiernych fanów na całym świecie. Najnowsze modele butów SOREL-a podbijają także serca celebrytów, jak Angelina Jolie, Brad Pitt czy Elle McPherson.

Urok marki tkwi w funkcjonalności i ciekawym designie. Wyraziste szczegóły – gumowe noski, bogata kolorystyka czy odważne połączenia materiałów to znaki firmowe SOREL-a.

Jesień-zima 2018 – sezon dla zdecydowanych kobiet

W sezonie FW2018 marka rozwija swoją kolekcję o zróżnicowane wzory, kombinacje kolorów, materiałów i wysokości. Rezultatem tych poszukiwań jest unikatowe połączenie stylu i ochrony w nowych odsłonach butów z linii Kinetic, Explorer, Margo i Phoenix.

Najnowsza kolekcja wykorzystuje skóry woskowane, głębokie kolory, odważne wzory obok odświeżonych wersji klasycznych modeli. Zwracają uwagę przesadne proporcje i stylistyka podkreślająca kobiecość. Buty wykonane są z komfortowych materiałów, m.in skóry, filcuczy wełny.  Zostały zaprojektowane tak, by sprawdzić się zarówno na zatłoczonych ulicach, jak i wędrówkach poza miastem.

Najważniejsze damskie kolekcje i style

Bez tytułuW sezonie jesień-zima 2018 SOREL zaprasza do świata sneakersów, przedstawiając odświeżoną kolekcję Kinetic. Wodoszczelna cholewka gwarantuje komfort spacerów w każdą pogodę. Wyraźnie zarysowany bieżnik i przesadzone proporcje pozwolą wyróżnić się na tle innych kobiet.

2Dla fanów wędrówek po mieście lub na łonie natury SOREL przygotował buty z wodoodpornego zamszu i skóry, z kolekcji Ainsley i Explorer. Dwukolorowe sznurówki w kolekcji Ainsley nadają szyku, a mocna podeszwa pozwala na wygodne spacerowanie przez długie godziny.

3Świetne uzupełnienie zarówno odzieży sportowej, jak i stylizacji na festiwal stanowi odświeżony model Out N About. W sezonie jesień-zima 2018 dostał ulepszoną gumową podeszwę oraz węższą, dopasowaną w kostce cholewkę.

4Ciekawym uzupełnieniem codziennego stylu jesiennego są modele inspirowane stylem motocyklowym, wykonane z wodoodpornej skóry. Detale w kolekcji Phoenix, jak metalowe klamry, przelotki sznurówek w kształcie litery D i wyraźny bieżnik tworzą „surowy” wizerunek, zapewniając jednocześnie komfort przez cały dzień.

5I wreszcie pora na obcas! Buty Margo stanowią idealne połączenie minimalizmu i nowoczesnego komfortu. Wykonane z wodoodpornej skóry, zostały wyposażone w solidny obcas, będący idealnym połączeniem swobody i szyku.

Pełen katalog modeli z najnowszej kolekcji jest dostępny na stronie https://www.sorel.com.

Produkty SOREL są dostępne na Net- A – Porter, Selfridges, Schuh oraz  www.sorelfootwear.co.uk

Data publikacji: 30.07.2018
Przeczytaj również

Moda:
Pokaz Deni Cler jesień-zima 2023: Quiet Luxury

7 września br., w budynku Senator przy ul. Bielańskiej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler: jesień-zima 2023. W… więcej »

Moda:
Medicine x Fundacja Wisławy Szymborskiej

Nic dwa razy się nie zdarza… a jednak! Medicine i Fundacja Wisławy Szymborskiej ponownie łączą siły, przenosząc wiersze, rękopisy i… więcej »

Marketing:
Pako Lorente z kampanią Pewni Ciebie

Marka Pako Lorente zaskakuje ponownie pomysłem na komunikację. Jej team kreatywny przy tworzeniu kampanii „Pewni Ciebie” - promującej… więcej »