Zbliża się 8. edycja targów dla producentów odzieży Fast Textile

W dniach 15-17 listopada 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się ósma edycja Fast Textile. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. dostawcy tkanin, dzianin, dodatków i akcesoriów krawieckich oraz maszyn.

Branża tekstylna od kilku lat jest na ustach całego świata. Jest to związane nie tylko z coraz większą indywidualizacją projektów, pragnieniem innowacji i wyszukiwaniem nieszablonowych rozwiązań. Głośno mówi się o jej wpływie na planetę i tym, jak sprawić, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku. Dotyka ją wiele kwestii, które jeszcze nie tak dawno nie były tak szeroko komentowane. Dlatego właśnie pojawiła się potrzeba stworzenia platformy do dialogu, edukacji oraz budowania sieci kontaktów. Z tą myślą powstało Fast Textile.

– Fast Textile co roku przyciąga setki wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Na 22500 m2 PTAK Warsaw Expo każdorazowo nawiązywanych jest tysiące nowych relacji biznesowych i podpisywane są kolejne umowy o współpracy. To platforma przyjazna biznesowi, łącząca najważniejszych przedstawicieli branży z potencjalnymi klientami – zapewniają organizatorzy targów.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do networkingu, który otwiera na nową jakość nawiązywania relacji. To również możliwość skorzystania z limitowanych ofert, które nie pojawią się nigdzie indziej.

Kogo można spotkać na Fast Textile?

Wśród wystawców Fast Textile będzie można spotkać producentów i usługodawców, działających w zakresie branżowym:

– tkanin i dzianin

– dodatków i akcesoriów krawieckich

– tekstyliów domowych

– usług

– maszyn

– tekstyliów reklamowych

– warsztatów, kursów, szkoleń

– produktów gotowych

– mediów branżowych

– tekstyliów obiciowych

Już dziś odbierz bezpłatny bilet na wydarzenie!

Fast Textile

15-17 listopada 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy

Więcej informacji na: fasttextile.com

Źródło: materiały organizatora

Data publikacji: 8.11.2022
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »