Znamy już Kolor Roku 2024! Ten odcień wkrótce wkroczy do mody

Insytut Pantone ogłosił kolor, który będzie rządził w trendach na przyszły rok. To delikatny brzoskwiniowy odcień Peach Fuzz. Sprawdźcie, jaka to dokładnie barwa.

W czasach niepewności w wielu aspektach naszego życia, rośnie nasza potrzeba opieki, empatii i współczucia, jak również nasze marzenia o spokojniejszej przyszłości. Ciepły i przytulny odcień Peach Fuzz PANTONE 13-1023 symbolizuje nasze pragnienie bycia razem z innymi i związane z tym poczucie bezpieczeństwa. Subtelnie zmysłowy odcień brzoskwini wyraża delikatność, troskę i poczucie wspólnoty.

– Ten przytulny odcień brzoskwini znajdujący się w palecie barw pomiędzy różem a pomarańczą tworzy atmosferę spokoju, oferując nam przestrzeń do bycia, czucia, dbania o siebie i rozwoju, zarówno w czasie spędzanym z innymi, jak i w chwilach samotności” – mówi Leatrice Eiseman, dyrektorka Pantone Color Institute.

Słodki i lekki kolor roku Peach Fuzz jest jednocześnie nowoczesny. W swoim komunikacie Instytut Pantone opisuje go jako „skoncentrowany na ludzkim doświadczeniu, wzbogacającym i pielęgnującym umysł, ciało i duszę. Jest on również cichym, wyrafinowanym i współczesnym odcieniem brzoskwini, którego delikatna lekkość jest subtelna, ale wpływowa, przynosząca piękno w świecie cyfrowym. Poetycki i romantyczny, czysty odcień brzoskwini z nutą vintage, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz odzwierciedla przeszłość, ale został przekształcony, aby mieć współczesny charakter.”

Data publikacji: 13.12.2023
Przeczytaj również

Moda:
Giardino dell`Eden - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 Deni Cler

1 lutego br., w budynku Varso Place przy ul. Chmielnej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler. Tym razem, motywem przewodnim… więcej »

Moda:
Emu Australia - śniegowce, które musisz mieć w swojej szafie

Buty Emu znane są na całym świecie, a ich popularność wzrosła do tego stopnia, że doczekały się wielu nieudanych podróbek. Choć dziś… więcej »

Moda:
Kolekcja Columbia Wintersports – kompletny zestaw do zimowych szaleństw na nartach lub desce

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem jazdy w puszystym, kopnym śniegu czy lubisz trasy… więcej »