Asia Apparel Expo 2016

Asia Apparel Expo, targi sourcingowe dla odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, tkanin, materiałów, ozdób i dodatków, odbędą się w dniach 24-26 lutego 2016 w hali 2.1 Messe Berlin. 

Od środy do piątku na imprezie zaprezentuje się 220 doświadczonych wystawców z krajów przodujących w produkcji odzieży, z Bangladeszu, Chin, Hongkongu, Indii i Pakistanu.

Asia Apparel Expo przedstawi markowych producentów, firmy handlowe, hurtownie, sprzedawców detalicznych, sieci handlowe, domy towarowe, agencje, projektantów i biura zakupów całego azjatyckiego rynku zaopatrzenia, w samym sercu Europy w Berlinie.

Data publikacji: 16.10.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »