Asia Apparel Expo 2016

Asia Apparel Expo, targi sourcingowe dla odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, tkanin, materiałów, ozdób i dodatków, odbędą się w dniach 24-26 lutego 2016 w hali 2.1 Messe Berlin. 

Od środy do piątku na imprezie zaprezentuje się 220 doświadczonych wystawców z krajów przodujących w produkcji odzieży, z Bangladeszu, Chin, Hongkongu, Indii i Pakistanu.

Asia Apparel Expo przedstawi markowych producentów, firmy handlowe, hurtownie, sprzedawców detalicznych, sieci handlowe, domy towarowe, agencje, projektantów i biura zakupów całego azjatyckiego rynku zaopatrzenia, w samym sercu Europy w Berlinie.

Data publikacji: 16.10.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »