Dofinansowane szkolenia i doradztwo dla branży mody

Jaka jest recepta na sukces? „Wiedzieć więcej niż inni” – radził miliarder Arystoteles Onasis. Inwestowanie we właściwe szkolenia i doradztwo zawsze się opłaca. Teraz jest to łatwiejsze dzięki dofinansowaniom realizowanym np. w ramach programu „Przepis na Rozwój – Kompetencje szyte na miarę”.  Specjalizująca się w szkoleniach i doradztwie dla branży mody firma Promedia Jerzy Osika została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu świadczy teraz usługi szkoleniowo-doradcze również z dofinansowaniem. Dowiedz się, w czym może pomóc Twojej firmie.

Myślisz poważnie o rozwoju swojej firmy? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Napisz e-mail (e.fijalkowska@promedia.biz.pl) lub zadzwoń (tel. 784 650 041), by umówić się na rozmowę, dzięki której zyskasz bezpłatną poradę, z jakiej wiedzy, dopasowanej do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, skorzystasz najbardziej. Poznasz również możliwości dofinansowań.

Możesz skorzystać zarówno ze szkoleń zamkniętych (tylko dla Twojej firmy), jak i otwartych (wraz z uczestnikami z innych firm), realizowanych online jak i offline.

Najbliższe otwarte szkolenia online to:

7.10.2020 – „Jak zwiększyć skuteczność spotkań sprzedażowych w czasie nowych wyzwań”

Więcej informacji: https://jerzyosika.com/szkolenia/jak-zwiekszyc-skutecznosc-spotkan-sprzedazowych-w-czasie-nowych-wyzwan/

14.10.2020 – „Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w sprzedaży”

Więcej informacji: https://jerzyosika.com/szkolenia/jak-sobie-radzic-z-trudnymi-sytuacjami-w-sprzedazy/

Więcej przykładów tematów szkoleniowych znajdziesz na: www.jerzyosika.com

Szkolenia ze sprzedaży, zarządzania, marketingu, handlu i umiejętności osobistych prowadzi:

Jerzy Osika – ekspert biznesu mody, szkoleniowiec, wykładowca, doradca. Jego misją jest pomaganie innym przez dostarczanie praktycznej wiedzy przydatnej w pracy i prowadzeniu biznesu.

Od 1998 roku wspiera branżę mody wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią jako szkoleniowiec, wykładowca, doradca, organizator wydarzeń edukacyjnych, autor fachowych publikacji i wydawca.

Szkoli i doradza firmom z branży mody w zakresie: sprzedaży, zarządzania, umiejętności osobistych, pozyskiwania klientów na rynkach zagranicznych (m.in. przez nowoczesny marketing wystawienniczy), trendów konsumenckich i innowacyjnego handlu. Wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach z branży mody i wyposażenia wnętrz (m.in. w Toronto, Las Vegas, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie). Prowadzi wykłady na targach mody w Polsce (m.in. w Poznaniu, Kielcach, Warszawie), na konferencjach (m.in. organizowanych przez PIOT, na Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi i na wielu cyklicznych wydarzeniach, jak Fashion Business Congress, Retail Marketing Forum, E-Commerce Innovations), dla zagranicznych misji handlowych (m.in. z Holandii, Danii, Turcji), dla studentów (m.in. ViaModa w Warszawie, ASP w Łodzi, SAPU w Krakowie, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych, SGH w Warszawie).

Jako polski ekspert w programie Komisji Europejskiej pt. „Open Your Mind”, realizowanym przez EASME (Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises) i DG GROW, prowadził wykłady o nowoczesnym biznesie mody jako atrakcyjnym miejscu pracy dla uczniów i studentów szkół i uczelni w Warszawie, Białymstoku, Częstochowie i Łodzi. Autor fachowych artykułów, wydawca portalu biznesu mody (www.fashionbusiness.pl), portalu branży wyposażenia wnętrz (www.ambiente.info.pl), członek Rady Programowej magazynu Galerie Handlowe, autor bloga (www.jerzyosika.com).

Juror w polskich i międzynarodowych konkursach, jak: Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju, RetailME Awards KSA w Jeddah (Arabia Saudyjska), Złoty Medal MTP na targach mody, Diament Meblarstwa, PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku. Reprezentant Polski w Radzie Ekspertów międzynarodowego konkursu Euroshop Retail Design Award (Düsseldorf). Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Organizator wydarzeń edukacyjnych, w tym autorskich szkoleń (jak: Visual Merchandising Forum, Pop-up Forum, Expo Marketing, Fashion Trends). 

Prezes i właściciel firmy Promedia, która od ponad 20 lat dostarcza wiedzy branży mody. Promedia jest członkiem: Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Izby Bawełny w Gdyni, Polskiej Rady Centrów Handlowych, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, partnerem strategicznym Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Stale współpracuje z PIOT i ZPPM Lewiatan. Jakość prowadzonych przez firmę szkoleń potwierdza certyfikat jakości SUS 2.0 (Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych). Firma Promedia Jerzy Osika jest w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu może prowadzić usługi szkoleniowo-doradcze, które są dofinansowywane.

Więcej informacji:

 e.fijalkowska@promedia.biz.pl, tel. 784 650 041,

j.osika@promedia.biz.pl, tel. 600 282 355

Data publikacji: 3.09.2020
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Cross-Border E-commerce: Rozwiń e-sprzedaż na rynkach zagranicznych. Ostatni moment na zgłoszenie!

Już 16 maja firmy zainteresowane rozwojem e-sprzedaży na rynkach zagranicznych będą mogły skorzystać z bezpłatnych wykładów i porad… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Cross-Border E-commerce: Nowe możliwości dla polskich firm na rynkach zagranicznych

16 maja 2024 r. w Warszawie odbędzie konferencja Cross-Border E-commerce. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorstw, które chcą rozwijać… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »