„E-commerce w praktyce” pod hasłem „Sprzedawaj więcej!”

W październiku Grupa Unity już po raz szósty wyruszy w trasę po Polsce z cyklem bezpłatnych konferencji E-commerce w praktyce, tym razem pod hasłem Sprzedawaj więcej! Spotkania odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Prawo, technologia, logistyka oraz performance marketing to niektóre z tematów tego wydarzenia.

„Jednym z głównych tematów tegorocznego Roadshow E-commerce jest performance marketing. W Grupie Unity wierzymy, że tylko synergia wszystkich działań (IT, analityka, SEM, SEO, optymalizacja konwersji) pozwala naszym klientom sprzedawać więcej i skuteczniej w Internecie. Chcemy uchylić rąbek tajemnicy naszego know-how i wspólnie z zaproszonymi gośćmi porozmawiać o efektywnych działaniach e-marketingowych” – komentuje Marcin Cichoń Performance Marketing Manager w Grupie Unity.

Roadshow to przede wszystkim spotkanie z praktykami branży, którzy na e-commerce patrzą kompleksowo i wiedzą, że to nie tylko sprzedaż, ale też technologia, logistyka i marketing. Podczas konferencji specjaliści będą rozmawiać między innymi o tym jak podnieść konwersję łącząc różne metody i narzędzia w efektywny ekosystem marketingowy. Poruszany będzie temat personalizacji, która stanowi już absolutny „must have” każdego e-sklepu oraz siły z jaką na klientów działa email marketing. Organizatorzy przybliżą również temat pozytywnych doświadczeń klienta w kontekście obsługi posprzedażowej. Każdą konferencję zamknie dyskusja w formie fireside chat z przedstawicielem topowej marki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zarejestrować można się na stronie www.roadshow.unity.pl/#rejestracja

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaprasza Organizator – Grupa Unity wraz z Partnerami: Trusted Shops, GO.PL, Grupą Raben oraz FreshMail.

Data publikacji: 25.08.2015
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
III Forum Loyalty Planet 360°, 19-20 kwietnia 2023 r. w Warszawie

Największe i jedyne tak kompleksowe spotkanie branży lojalnościowej w Polsce: dedykowane managerom odpowiedzialnym… więcej »

Aktualności:
Skorzystaj z dofinansowań do szkoleń dla branży mody

Trwają jeszcze nabory do Projektu "Przepis na Rozwój - kompetencje szyte na miarę 2". Program skierowany jest do producentów z sektora… więcej »

Aktualności:
Perspektywy rozwoju polsko-niemieckiej współpracy w branży fashion. Zaproszenie na wykład

Zapraszamy na wykład pt. „Potencjał polskiej branży modowej i perspektywy rozwoju współpracy polsko-niemieckiej” na targach ISPO… więcej »