„E-commerce w praktyce” pod hasłem „Sprzedawaj więcej!”

W październiku Grupa Unity już po raz szósty wyruszy w trasę po Polsce z cyklem bezpłatnych konferencji E-commerce w praktyce, tym razem pod hasłem Sprzedawaj więcej! Spotkania odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Prawo, technologia, logistyka oraz performance marketing to niektóre z tematów tego wydarzenia.

„Jednym z głównych tematów tegorocznego Roadshow E-commerce jest performance marketing. W Grupie Unity wierzymy, że tylko synergia wszystkich działań (IT, analityka, SEM, SEO, optymalizacja konwersji) pozwala naszym klientom sprzedawać więcej i skuteczniej w Internecie. Chcemy uchylić rąbek tajemnicy naszego know-how i wspólnie z zaproszonymi gośćmi porozmawiać o efektywnych działaniach e-marketingowych” – komentuje Marcin Cichoń Performance Marketing Manager w Grupie Unity.

Roadshow to przede wszystkim spotkanie z praktykami branży, którzy na e-commerce patrzą kompleksowo i wiedzą, że to nie tylko sprzedaż, ale też technologia, logistyka i marketing. Podczas konferencji specjaliści będą rozmawiać między innymi o tym jak podnieść konwersję łącząc różne metody i narzędzia w efektywny ekosystem marketingowy. Poruszany będzie temat personalizacji, która stanowi już absolutny „must have” każdego e-sklepu oraz siły z jaką na klientów działa email marketing. Organizatorzy przybliżą również temat pozytywnych doświadczeń klienta w kontekście obsługi posprzedażowej. Każdą konferencję zamknie dyskusja w formie fireside chat z przedstawicielem topowej marki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zarejestrować można się na stronie www.roadshow.unity.pl/#rejestracja

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaprasza Organizator – Grupa Unity wraz z Partnerami: Trusted Shops, GO.PL, Grupą Raben oraz FreshMail.

Data publikacji: 25.08.2015
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Jak zyskać klientów dzięki pop-up stores?

17 czerwca 2020 w Warszawie odbędzie się 5.edycja Pop-Up Forum, jedynego cyklicznego… więcej »

Szkolenia i konferencje:
O kondycji kształcenia branżowego


26.02.2020 r. w Expo-Łódź obędzie się konferencja „Kształcenie w branży odzieżowo-tekstylnej – potrzeby pracodawców i szkół.… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Okazjonalny VM 2020

„Okazjonalny Visual Merchandising 2020" to temat najbliższego szkolenia z cyklu „VM… więcej »