Fashion Trends: szkolenia z trendów 2018

Dekonstrukcja, zmodyfikowane klasyki, wydłużone rękawy, kopertowe kroje – to tylko niektóre z tendencji, które mogli prześledzić uczestnicy szkoleń Fashion Trends, zorganizowanych w 14, 20 i 21 lutego w Warszawie. Warsztaty były poświęcone trendom w bieliźnie, odzieży damskiej i męskiej na sezon wiosna–lato 2018.

Szkolenia były oparte na materiałach nowojorskiej agencji prognozowania trendów Fashion Snoops. 14 lutego można było poznać trendy w bieliźnie damskiej i strojach kąpielowych, 21 lutego tendencje w modzie męskiej, natomiast 22 lutego trendy w modzie damskiej.

Więcej zdjęć>>>

Szkolenia Fashion Trends są organizowane dwa razy w roku – w styczniu lub lutym oraz we wrześniu. Ich program obejmuje zarówno wykłady teoretyczne, jak i praktyczne warsztaty, które pozwalają na bieżąco przekładać zdobytą wiedzę na nowe pomysły dotyczące kolekcji. W trakcie spotkania uczestnicy poznają wiodące tendencje, kluczowe elementy w asortymencie i must have’y, a także główne palety kolorystyczne i wzory prognozowane z ponad rocznym wyprzedzeniem.

Na szkolenia Fashion Trends zapraszamy wszystkich zainteresowanych trendami, a przede wszystkim osoby odpowiedzialne za sukces kolekcji: producentów odzieży i bielizny, przedstawicieli sieci detalicznych, projektantów, menedżerów produktu, a także prezesów i właścicieli firm z branży mody.

Wykłady i warsztaty prowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody, wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach, trener i doradca firm modowych. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

Daty kolejnych szkoleń Fashion Trends to:
20.09.2017 – moda męska na sezon jesień–zima 2018/19
21.09.2017 – moda damska na sezon jesień–zima 2018/19
28.09.2017 – damska bielizna na sezon jesień–zima 2018/19

Koszt udziału w szkoleniu dla jednej osoby to 490 zł + VAT za dzień szkoleniowy. Przy zgłoszeniu większej liczby osób z jednej firmy przewidziane są rabaty – szczegóły w formularzu zgłoszeniowym (do pobrania tutaj: Folmularz-Zgłoszeniowy-Fashion-Trends_ jesien).

Więcej informacji: fashiontrends@promedia.biz.pl, tel. 22 559 39 61.

Sponsorzy upominków:

su

Data publikacji: 24.02.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszają dofinansowania do szkoleń dla firm handlowych. Sprawdź, czy możesz skorzystać

Wkrótce startuje program dofinansowań do szkoleń i doradztwa dla firm z sektora handlowego, w tym także z branży mody. Projekt „Rozwój… więcej »

Marketing:
Golden Marketing Conference: nowe trendy

7-8 września po raz dziewiąty odbędzie się stacjonarna edycja Golden Marketing Conference. Będzie to jedna z pierwszych okazji do spotkania… więcej »

Aktualności:
Dofinansowania do szkoleń i usług doradczych dla przemysłu mody

Trwa nabór wniosków do projektu Przepis na Rozwój – Kompetencje szyte na miarę. W jego ramach przedsiębiorstwa z branży fashion mogą… więcej »