Marka Tommy Hilfiger zaprosiła do współpracy polskiego piłkarza Arkadiusza Milika

Tommy Hilfiger, który od trzech dekad zaciera granice między modą a sportem, łączy siły z ikoną polskiego futbolu, Arkadiuszem Milikiem. W efekcie powstała miejska, pełna streetowego sznytu kampania, prezentująca kolekcję okularów Sporty Polo Pique 2023. Zdjęcia są częścią globalnej kampanii, w której wystąpili czołowi przedstawiciele świata sportu: Sergio Ramos, Nick Pescetto i Scotty James.

„Tommy Hilfiger to marka kultowa, zawsze o niej było głośno, była widoczna na ulicach. Znałem ją już jako młody chłopak, pamiętam, że każdy marzył, żeby mieć coś od Tommy’ego”, powiedział Milik, który jako członek turyńskiego klubu Juventus podpatruje charakterystyczny, modowy sznyt Włochów, również w kontekście okularów przeciwsłonecznych. „We Włoszech mamy w roku około 310-320 słonecznych dni. Tu nie ma znaczenia czy to grudzień, luty czy czerwiec, warunki atmosferyczne są takie, że okulary przeciwsłoneczne stają się niezbędne”, powiedział napastnik. „Okulary przeciwsłoneczne mają kultowy i swobodny styl, z którego słynie marka, łącząc współczesne wpływy z energicznym duchem. Odkrywają na nowo ponadczasową klasykę dla współczesnych gustów”, dodał Milik.

W nowej kampanii przeważa surowość męskiego stylu. Utrzymane w miejskim, streetowym klimacie zdjęcia autorstwa duetu fotografów, Vincenzo Schioppa i Jonathana Santoro, oddają ducha sportowej elegancji okularów Tommy Hilfiger. W kolekcji znalazły się wysokokontrastowe soczewki „TECH”, które nie tylko prezentują się stylowo, ale też zapewniają maksymalną ochronę oczu.

Połączenie praktyczności i mody to esencja stylu marki Tommy Hilfiger. „Elegancja to duże słowo i można je różnie interpretować”, powiedział Milik. „Wiadomo, że kiedy się z kimś spotykamy, automatycznie zwracamy uwagę na jego ubiór. Ale elegancja to nie tylko strój, ale przede wszystkim to, jak ktoś się zachowuje czy szanuje drugiego człowieka, to jest dla mnie ważne”.

Marka Tommy Hilfiger, zapraszając do współpracy Arkadiusza Milika, kontynuuje wieloletnią tradycję angażowania czołowych przedstawicieli świata sportu do swoich kampanii. Współpracowała między innymi z tenisistą Rafael Nadalem, kierowcą wyścigowym Lewisem Hamiltonem czy piłkarzem Diego Maradoną. Hilfiger w swoich kolekcjach często wykorzystywał kolorowe akcenty, nawiązujące do strojów sportowych, takie jak białe koszulki z numerem na plecach, kurtki baseballowe czy legendarne dresy.

Data publikacji: 23.05.2023
Przeczytaj również

Handel:
Potrzeby, emocje, odczucia w zakupach modowych. Jak wpływać na decyzje klientów w sklepie internetowym?

W Polsce jest około 55 tysięcy przedsiębiorstw, których główną działalnością jest sprzedaż w Internecie. Liczba wszystkich firm… więcej »

Handel:
Kluczowa rola personalizacji zamówień - przyszłość mody online

Rola wdrożenia personalizacji w e-commerce stała się nieodłącznym elementem sukcesu e-sklepów, w szczególności z branży fashion. Ta… więcej »

Aktualności:
DLA Piper: Co trzecia spółka wykorzystująca sztuczną inteligencję weszła w spór z regulatorem

Co trzecia spółka na świecie wdrażająca rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI) napotkała z tego tytułu kłopoty prawne i… więcej »