SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie przedstawiciele sektora optycznego będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami mody okularowej oraz ofertą producentów oprawek i komponentów do produkcji okularów. Do udziału w imprezie zgłosiło się już ponad 500 wystawców z 32 krajów.

Targi SILMO to świetna okazja, by zajrzeć w przyszłość branży oraz zapoznać się z produktami i rozwiązaniami jutra. Sektor SILMO Next skupia trendy mody okularowej, prezentuje produkty eko-odpowiedzialne i inteligentne. To rodzaj agory, w ramach której odbędą się konferencje i warsztaty dedykowane przyszłości branży z interaktywnymi prezentacjami wybitnych ekspertów tego sektora.

Jak każdego roku, w ramach SILMO d’OR nagrodzone zostaną talenty i kreatywne pomysły z branży optycznej. Natomiast SILMO Academy ufunduje stypendium w wysokości 10 000 € na projekt z dziedziny badań wzroku i optyki.

– Targi SILMO Paris nie byłyby sobą bez wymiaru prawdziwego święta branży. Wydaje się to jeszcze ważniejsze i bardziej konieczne obecnie, gdy spotykamy się po tak długiej przerwie. W tym kontekście pragniemy zapewnić, iż dołożymy starań, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo sanitarne, stosownie do obowiązujących przepisów i aby każdy mógł swobodnie poruszać się po targach – zapewniają organizatorzy imprezy.

Data publikacji: 30.08.2021
Przeczytaj również

Targi:
Premium Berlin: Dokąd zmierza branża fashion. Trendy, innowacje i inspiracje

Po 2,5-letniej przerwie w końcu powróciły międzynarodowe targi w Berlinie - Premium… więcej »

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »