SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie przedstawiciele sektora optycznego będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami mody okularowej oraz ofertą producentów oprawek i komponentów do produkcji okularów. Do udziału w imprezie zgłosiło się już ponad 500 wystawców z 32 krajów.

Targi SILMO to świetna okazja, by zajrzeć w przyszłość branży oraz zapoznać się z produktami i rozwiązaniami jutra. Sektor SILMO Next skupia trendy mody okularowej, prezentuje produkty eko-odpowiedzialne i inteligentne. To rodzaj agory, w ramach której odbędą się konferencje i warsztaty dedykowane przyszłości branży z interaktywnymi prezentacjami wybitnych ekspertów tego sektora.

Jak każdego roku, w ramach SILMO d’OR nagrodzone zostaną talenty i kreatywne pomysły z branży optycznej. Natomiast SILMO Academy ufunduje stypendium w wysokości 10 000 € na projekt z dziedziny badań wzroku i optyki.

– Targi SILMO Paris nie byłyby sobą bez wymiaru prawdziwego święta branży. Wydaje się to jeszcze ważniejsze i bardziej konieczne obecnie, gdy spotykamy się po tak długiej przerwie. W tym kontekście pragniemy zapewnić, iż dołożymy starań, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo sanitarne, stosownie do obowiązujących przepisów i aby każdy mógł swobodnie poruszać się po targach – zapewniają organizatorzy imprezy.

Data publikacji: 30.08.2021
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »