Szwalnia 2017: platforma dla producentów

Pod koniec września w łódzkim Centrum Promocji Mody miała miejsce Szwalnia 2017 Tylko dla Profesjonalistów – impreza skierowanej do branży odzieżowej, meblarskiej oraz automotive.

Zwiedzający zapoznali się z najnowszą ofertą maszyn, urządzeń i dodatków polskich producentów oraz przedstawicieli znanych światowych marek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria poświęcone roli komunikacji w procesach produkcyjnych oraz innowacjom technologicznych w przemyśle mody. W programie imprezy znalazły się również szkolenia technologiczne z zakresu wykonywania szwów ozdobnych, barwienia wyrobów, szycia i podklejania tkanin elastycznych oraz ultracienkich. Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów od lat jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedstawicieli producentów, projektantów oraz uczniów i studentów szkół odzieżowych.  

Data publikacji: 13.10.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »