Szwalnia 2017: platforma dla producentów

Pod koniec września w łódzkim Centrum Promocji Mody miała miejsce Szwalnia 2017 Tylko dla Profesjonalistów – impreza skierowanej do branży odzieżowej, meblarskiej oraz automotive.

Zwiedzający zapoznali się z najnowszą ofertą maszyn, urządzeń i dodatków polskich producentów oraz przedstawicieli znanych światowych marek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria poświęcone roli komunikacji w procesach produkcyjnych oraz innowacjom technologicznych w przemyśle mody. W programie imprezy znalazły się również szkolenia technologiczne z zakresu wykonywania szwów ozdobnych, barwienia wyrobów, szycia i podklejania tkanin elastycznych oraz ultracienkich. Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów od lat jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedstawicieli producentów, projektantów oraz uczniów i studentów szkół odzieżowych.  

Data publikacji: 13.10.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »