Szwalnia 2017: platforma dla producentów

Pod koniec września w łódzkim Centrum Promocji Mody miała miejsce Szwalnia 2017 Tylko dla Profesjonalistów – impreza skierowanej do branży odzieżowej, meblarskiej oraz automotive.

Zwiedzający zapoznali się z najnowszą ofertą maszyn, urządzeń i dodatków polskich producentów oraz przedstawicieli znanych światowych marek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria poświęcone roli komunikacji w procesach produkcyjnych oraz innowacjom technologicznych w przemyśle mody. W programie imprezy znalazły się również szkolenia technologiczne z zakresu wykonywania szwów ozdobnych, barwienia wyrobów, szycia i podklejania tkanin elastycznych oraz ultracienkich. Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów od lat jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedstawicieli producentów, projektantów oraz uczniów i studentów szkół odzieżowych.  

Data publikacji: 13.10.2016
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »