Szwalnia 2017: platforma dla producentów

Pod koniec września w łódzkim Centrum Promocji Mody miała miejsce Szwalnia 2017 Tylko dla Profesjonalistów – impreza skierowanej do branży odzieżowej, meblarskiej oraz automotive.

Zwiedzający zapoznali się z najnowszą ofertą maszyn, urządzeń i dodatków polskich producentów oraz przedstawicieli znanych światowych marek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria poświęcone roli komunikacji w procesach produkcyjnych oraz innowacjom technologicznych w przemyśle mody. W programie imprezy znalazły się również szkolenia technologiczne z zakresu wykonywania szwów ozdobnych, barwienia wyrobów, szycia i podklejania tkanin elastycznych oraz ultracienkich. Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów od lat jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedstawicieli producentów, projektantów oraz uczniów i studentów szkół odzieżowych.  

Data publikacji: 13.10.2016
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »