Szwalnia 2017: platforma dla producentów

Pod koniec września w łódzkim Centrum Promocji Mody miała miejsce Szwalnia 2017 Tylko dla Profesjonalistów – impreza skierowanej do branży odzieżowej, meblarskiej oraz automotive.

Zwiedzający zapoznali się z najnowszą ofertą maszyn, urządzeń i dodatków polskich producentów oraz przedstawicieli znanych światowych marek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria poświęcone roli komunikacji w procesach produkcyjnych oraz innowacjom technologicznych w przemyśle mody. W programie imprezy znalazły się również szkolenia technologiczne z zakresu wykonywania szwów ozdobnych, barwienia wyrobów, szycia i podklejania tkanin elastycznych oraz ultracienkich. Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów od lat jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedstawicieli producentów, projektantów oraz uczniów i studentów szkół odzieżowych.  

Data publikacji: 13.10.2016
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »