Wykłady Jerzego Osiki na Targach Mody Poznań

W poniedziałek, 27 lutego 2017, w strefie Speakers Corner w pawilonie 8 Targów Poznańskich odbędą się wykłady Jerzego Osiki, prezesa firmy Promedia, na temat trendów w modzie oraz handlu detalicznym, sposobów zwiększenia sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Udział w wykładach jest bezpłatny dla wszystkich uczestników targów. 

Zapraszamy do zapoznania się z programem poniżej:

10:00 – 11:00       

 

Poznaj trendy w modzie damskiej, zanim zakontraktujesz kolekcje na jesień i zimę 2017/18

Targi to świetna okazja, by poznać propozycje producentów i importerów na kolejny sezon. Zanim podejmiemy decyzje o wyborze kolekcji do sprzedaży we własnym sklepie, dobrze jest wiedzieć, które z nich odpowiadają trendom w modzie. By móc posiąść tę wiedzę, warto te trendy poznać, najlepiej z profesjonalnego źródła, jak np. światowa agencja trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Ten wykład Ci w tym pomoże.

 

11:30 – 12:15    

 

Trendy w modzie męskiej na jesień i zimę 2017/18

Zanim zakontraktujesz męskie kolekcje, poznaj trendy w modzie męskiej na jesienno-zimowy sezon 20117/18, przygotowane przez światową agencję trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Dowiedz się, czego pragną mężczyźni, by spełnić ich oczekiwania.

 

12:30 – 13:15    

 

Jak zwiększyć sprzedaż w salonie mody męskiej?

Im lepiej dopasujemy komunikację sprzedażową i marketingową do indywidualnych preferencji klienta, tym bardziej jest ona skuteczna. Dzięki uczestnictwu w tym wykładzie dowiesz się jak zyskać mężczyzn jako klientów, zapraszając ich skutecznie do odwiedzenia Twojego sklepu, stosując adekwatne działania w zakresie visual merchandisingu i obsługi klienta

 

13:30 – 14:15    

 

Trendy w handlu detalicznym 2017

Wraz ze zmianami zachowań konsumenckich zmienia się handel detaliczny, zarówno ten tradycyjny jak i internetowy.  Poznaj najnowsze kierunki rozwoju handlu w branży mody, by odnosić w  im coraz większe sukcesy.

 

14:30 – 15:15 Menedżer twórcą i liderem zespołu

Biznes to gra zespołowa. Dowiedz się, jak z pojedynczych osób stworzyć zwycięską drużynę i zostać jej liderem.

 

Data publikacji: 23.01.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Wyczerpują się nabory na dofinansowane szkolenia i doradztwo. Jak jeszcze z nich skorzystać?

W tym roku kończy się wiele programów dofinansowań do usług rozwojowych dla firm. W niektórych województwach można jeszcze startować w… więcej »

Aktualności:
Ruszają dofinansowania do szkoleń dla firm handlowych. Sprawdź, czy możesz skorzystać

Wkrótce startuje program dofinansowań do szkoleń i doradztwa dla firm z sektora handlowego, w tym także z branży mody. Projekt „Rozwój… więcej »

Marketing:
Golden Marketing Conference: nowe trendy

7-8 września po raz dziewiąty odbędzie się stacjonarna edycja Golden Marketing Conference. Będzie to jedna z pierwszych okazji do spotkania… więcej »