Columbia Sportswear: Dzięki tym butom na szlaku poczujesz się jak górska kozica

Bazując na 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu i produkcji obuwia sportowego, Columbia Sportswear wprowadza na rynek nowy hikingowy model Facet 75 Mid OutDry. Jako flagowy model na wiosnę 2023, Facet 75 stanowi połączenie innowacyjnych technologii Columbii stosowanych w obuwiu hikingowym ze zwinnością i wydajnością buta sportowego. Facet 75 zapewnia doskonałą trakcję i wsparcie w trudnym terenie. Dzięki podeszwie zewnętrznej Adapt Trax™, gwarantującej wyjątkową przyczepność w mokrych i suchych warunkach, sprawi, że na szlaku będziesz czuć się pewnie niczym górska kozica.

Premiera modelu Facet 75 jest wsparta kampanią reklamową, która celebruje zwinność górskiej kozicy. Model Facet 75 ma inspirować do odkrywania osobistych związków z przyrodą i sprawić, że na szlaku będziesz czuć się pewnie i komfortowo. Spot wideo można obejrzeć tutaj.

„Większość z nas nie wyrusza na szlak z zamiarem zostania największym turystą wszech czasów” – powiedział Shane Downey, Senior Director of Footwear Merchandizing w firmie Columbia. „Niezależnie od Twoich aspiracji na szlaku, jedna rzecz jest uniwersalna: potrzebujesz sprzętu, który sprawi, że poczujesz się pewnie i będziesz sprawnie poruszać się w trudnym terenie. Projektując model Facet 75 czerpaliśmy inspirację z DNA biegów trailowych i odzieży sportowej, aby zapewnić doskonałą trakcję i zwinność ruchów.”

W obuwiu Facet 75 Columbia zastosowała szereg innowacyjnych rozwiązań. Oprócz podeszwy zewnętrznej Adapt Trax, gwarantującej wyjątkową przyczepność w mokrych i suchych warunkach, atutem modelu jest zastosowana membrana OutDry™ firmy Columbia, która zapewnia całkowicie wodoodporną i oddychającą konstrukcję.  NAVIC FIT SYSTEM™ zapewnia naturalną blokadę śródstopia, dzięki czemu będziesz czuć się pewniej i bezpieczniej podczas pokonywania trudnego terenu. Podeszwa środkowa modelu Facet 75 wykorzystuje technologię TECHLITE™ PLUSH, aby zapewnić maksymalną amortyzację i wyjątkowy komfort podczas wędrówek. Model jest dostępny w wersji damskiej i męskiej w kilku wersjach kolorystycznych. Facet 75 kosztuje 629,99 PLN w wersji niskiej i 669,99 PLN w wersji średniej. Model jest dostępny w sklepach stacjonarnych: Columbia w Zakopanem i Wrocławiu, Fitanu, Buty Jana, Street Style oraz online: Eobuwie.com.pl, answear.com, 8a.pl, modivo.pl, sportano.pl, fitanu.com, ButyJana.pl

Facet 75 jest tylko jedną z najnowszych propozycji firmy Columbia na sezon wiosna-lato 2023 i wpisuje się w strategię firmy, polegającą na dostarczaniu stylów obuwia stworzonych z myślą o każdej porze roku i różnorodnych aktywnościach. Rosnąca oferta obuwia amerykańskiej marki obejmuje izolowane buty zimowe, wielokrotnie nagradzane buty do biegania trailowego oraz specjalnie zaprojektowane obuwie dla technicznych wędrowców i zapalonych wędkarzy.  Szczegółowe informacje na temat obuwia marki Columbia można znaleźć na stronie: https://www.columbia.com/footwear

Data publikacji: 22.03.2023
Przeczytaj również

Handel:
Kluczowa rola personalizacji zamówień - przyszłość mody online

Rola wdrożenia personalizacji w e-commerce stała się nieodłącznym elementem sukcesu e-sklepów, w szczególności z branży fashion. Ta… więcej »

Aktualności:
DLA Piper: Co trzecia spółka wykorzystująca sztuczną inteligencję weszła w spór z regulatorem

Co trzecia spółka na świecie wdrażająca rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI) napotkała z tego tytułu kłopoty prawne i… więcej »

Handel:
Dla klientów swojego e-commerce musisz być jak dobry krawiec

Zastanawiasz się, skąd takie porównanie? Jeśli musisz skorzystać z usług krawca, to zwykle w pierwszej kolejności szukasz polecenia wśród… więcej »