V edycja Retail Challenge Poland

Forum Retail Challenge Poland 2024 to strategiczne forum networkingowe, które gromadzi cały sektor retail w Polsce – zarówno sieci food jak i non-food, producentów dóbr trwałych oraz FMCG. Spotkanie potrwa 2 dni: każdego dnia będzie miało strategiczną sesję plenarną oraz 5 operacyjnych sesji równoległych. Wieczorem I dnia forum zaplanowany jest koktajl networkingowy, który jest świetną okazją do rozmów w mniej formalnej atmosferze. Wydarzenie będzie miało miejsce 27-28.09.2023 r. w Hotelu Arche (Al. Krakowska 237) w Warszawie. Portal fashionbusiness.pl jest patronem medialnym forum.

Focus tegorocznej edycji to wsparcie sektora retail w sytuacji kryzysu: optymalizacja, cięcie kosztów, szukanie rentowności.

Według Katarzyny Klimkiewicz, Managing Director brave conferences:

Obecnie sieci detaliczne obserwują uważnie dynamicznie zmieniające się trendy konsumenckie oraz silnie stawiają na rozwój marek własnychlojalizowanie klientów przy pomocy rozwiązań cyfrowych. Szukają możliwości oszczędności gdzie tylko się da i automatyzują, co mogą.

Agenda wydarzenia powstała na podstawie wywiadów z 70+ ekspertami rynku i została zbudowana wokół 10 wyzwań jakie z tych wywiadów wyłoniliśmy:

  • KRYZYS A STRATEGIE ROZWOJU RYNKU RETAIL
  • DIGITALIZACJA RETAILU
  • SPRZEDAŻ OMNICHANNEL
  • RENTOWNOŚĆ E-COMMERCE
  • OSZCZĘDNOŚCI W LOGISTYCE
  • ZMIANY W ZACHOWANIACH KONSUMENTÓW
  • PROMOCJE VS DYREKTYWA OMNIBUS
  • OPTYMALIZACJA KOSZTÓW
  • STRATEGIE ESG
  • RETAIL INTELLIGENCE

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję posłuchać ekspertów z m.in. : ALLEGRO, AUCHAN, BAHLSEN, BRICOMARCHE, CASTORAMA, CCC, DECATHLON, DOUGLAS, DR. MAX, EMPIK, FOODWELL, FRISCO, HOME & YOU, IKEA, INTERMARCHE, INTERSPORT, KOMFORT, LEWIATAN, LIDL, LPP,  MEDIAMARKTSATURN, MEDICINE, NEONET, OBI, PEPCO, STOKROTKA, TEDI, W.KRUK, VRG, X-KOM, YES BIŻUTERIA, ZALANDO, ŻABKA NANO i wielu innych

Lista prelegentów:

https://retailchallengepoland.pl/prelegenci/

Agenda forum:

https://retailchallengepoland.pl/program-1-dzien/

https://retailchallengepoland.pl/program-2-dzien/

Bilety:

https://retail2023.registration-form.online/

Korzystna oferta indywidualna oraz grupowa!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Anna Banaś

anna.banas@braveconferences.pl

tel. 787 092 566

Data publikacji: 4.08.2023
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Cross-Border E-commerce: Nowe możliwości dla polskich firm na rynkach zagranicznych

16 maja 2024 r. w Warszawie odbędzie konferencja Cross-Border E-commerce. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorstw, które chcą rozwijać… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Poland & CEE Retail Summit 2024: Łącząc serca i umysły w handlu detalicznym 9-10 kwietnia 2024

Organizowana przez European Conferences United, 15. edycja Poland & CEE Retail Summit 2024, zaplanowana na 9-10 kwietnia w DoubleTree by… więcej »