Paprocki&Brzozowski z seksowną kampanią

Kampania wiosenno-letniej kolekcji Paprocki&Brzozowski autorstwa Zuzy Krajewskiej stawia na erotykę. Zmysłowym zdjęciom towarzyszy klimatyczny film Kajetana Plisa.
– Hasłem wywoławczym najnowszej kolekcji jest SEX. Słowo SEX ma wiele znaczeń i jeszcze więcej skojarzeń. To słowo wytrych, które otwiera wyobraźnie i nie tylko. Podobną moc chcieliśmy nadać naszej najnowszej kolekcji. Fasony, który dodają pewności siebie, to takie w których kobieta czuje się atrakcyjna. W czasach minimalizmu i postępującej maskulinizacji mody damskiej zapragnęliśmy podkreślić wszystko to, co najbardziej kobiece – mówi Marcin Paprocki.

W najnowszej kolekcji duetu pojawiły się zmysłowe koronki, architektoniczne falbany, sukienki  z głębokimi dekoltami i kroje podkreślające talię. Miks klasyki i nowoczesności. Klasyczne fasony przełamuje nowoczesna asymetria i ostra kolorystyka – oprócz czerni, bieli pojawił się soczysty żółty.

– Zależy nam na tym, aby kobieta czuła się kobietą, aby była sensualna ale jednocześnie romantyczna. Takie skrajności lubimy najbardziej. Kontrasty! Wyrazistość i niedopowiedzenie. Nie chcemy przebierać kobiet w wyimaginowane postaci, chcemy podkreślać ich atrybuty i dodawać pewności siebie. Ubrania są dla kobiet, nie odwrotnie – dodaje Mariusz Brzozowski.

– W kolekcji wykorzystaliśmy delikatne i giupirowe koronki, płynące jedwabie, szlachetne żorżety, cienką wełnę oraz połyskujące żakardy. Uwielbiamy żonglerkę kontrastami – mat versus połysk,  mocne cięcia versus kobiece falbany, klasyka versus asymetria – podsumowują projektanci.

3 kampania SEX logo 4 kampania SEX logo 6 kampnia SEX logo 7 kampania SEX logo
zdjęcia: Zuza Krajewska/ LAF
modelka: Maddie/ Model Plus
stylizacja: Michał Kuś
make up: Wilson/Warsaw Creatives
hair: Michał Bielecki/Warsaw Creatives
produkcja: paprocki&brzozowski

Data publikacji: 19.05.2015
Przeczytaj również

Marketing:
Kampania Made in Portugal Naturally

Portugalia rozpoczęła akcję promującą tamtejszy przemysł mody. Projekt ma na celu umocnienie… więcej »

Marketing:
Kazar z Kasią Skołowską

Kolekcja kazar x kasia to efekt współpracy marki Kazar i Kasi Sokołowskiej – reżyserki pokazów mody i charyzmatycznej osobowości… więcej »

Marketing:
Martyna Wojciechowska ambasadorką Triumpha

Twarzą wiosennej kampanii marki bieliźnianej Triumph została jej nowa ambasadorka, Martyna Wojciechowska dziennikarka,… więcej »